Novinky

Vysavače Miele Complete C3 Performance

Ten nejlepší výkon na kobercích i tvrdých podlahách

Nové modely vysavačů Miele, které se vyznačují klasifikací A
ve všech kategoriích na energetickém štítku. Vysavače jsou vybaveny komfortní rukojetí EcoComfort s integrovaným sacím štětcem a motorem s výkonem 800 W. Seznamte se.

Více informací

Perfektně čisté prádlo za 59 minut

Pračka Miele W1 Classic SpeedCare s programem QuickPowerWash

Pračka Miele Classic W1 SpeedCare je vybavena plnohodnotným speciálním programem QuickPowerWash, který vypere vaše prádlo za méně než jednu hodinu. Zůstane vám pak více času na věci, které máte opravdu rádi.

Pračka SpeedCare

Nový kávovar Miele CM7

Pro specialisty. Pro individualisty. Pro perfekcionisty.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - se třemi zásobníky na zrnkovou kávu pro všechny perfekcionisty. Připraví až 20 tradičních i netradičních nápojových specialit včetně 4 druhů čaje, navíc se automaticky odvápní. Skvělá, čerstvě namletá káva díky funkci AromaticSystemFresh. CM7 vás prostě neomrzí.

Více informací
První bezsáčkový vysavač Miele

Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

Výkonný. Inovativní. Hygienický.

90 let úspěšného boje s prachem si zaslouží oslavu. Oslavte
s námi 90 let německé kvality a zkušeností, které nás neustále posouvají dopředu a pomáhají nám vyvíjet stále lepší a efektivnější pomocníky. Seznamte se s našimi jubilejními modely bezsáčkových vysavačů Miele v atraktivním provedení.

Více informací

Nový robotický vysavač Scout RX2

Vyrazí, když vyrazíte vy.

Užívejte si pocit svobody. Nový robotický vysavač Miele Scout RX2 s funkcí MobileControl a Quattro Cleaning Power se postará
o vaši domácnost. Můžete být kdekoliv – a vaše podlaha bude vždy perfektně čistá. Díky mobilní aplikaci jej navíc můžete ovládat
i vzdáleně a jeho činnost budete mít vždy pod dohledem.

Zjistěte více o vysavači Scout RX2

Myčky nádobí Miele ProfiLine

Nový pomocník pro mytí nádobí

Aby bylo vaše nádobí opět rychle k dispozici! Nová generace myček ProfiLine se během pouhých 17 minut postará o to, že je nádobí obratem ruky zase čisté. Tak odpadá namáhavé předmývání nádobí na konci náročného pracovního dne. Přístroj navíc nabízí snadné ovládání a různé programy a možnosti pro rozličné požadavky.

Více informací
Dávkuje, pere a suší pouhým stisknutím tlačítka

Pračka se sušičkou Miele vítězem dTestu!

Vypere a usuší 4 kg pádla za 2,5 hodiny!

Nemáte doma dostatek místa pro sušičku? Pračka se sušičkou Miele WT1 je skvělým řešením! Dávkuje, pere a suší pouhým stisknutím tlačítka. Není náhodou, že se model WTH 130 WPM stal dalším vítězem dTestu (vydání 1/2018)!

Více informací

Odsavač par Miele vítězem dTestu

Nejlepší volbou je nástěnný odsavač DA 6096 W

Miele dokazuje svou kvalitu ve všech sférách. Nejnovější vítěz dTestu (11/2017) je tentokrát z oblasti kuchyňských spotřebičů, nástěnný odsavač DA 6096 W. Z 21 testovaných přístrojů získal nejlepší hodnocení v kategoriích „odsávání“, „hlučnost“ a 100% hodnocení v kategorii „zpracování“.

Více informací

Perfektní řešení do menších kuchyní

Nové 45 cm myčky nádobí za atraktivní cenu

Rozšířili jsme sortiment myček nádobí v šířce 45 cm a navíc jsme snížili cenu! Pokud tedy nemáte prostor na myčku nádobí v klasické šíři 60 cm, máme pro vás řešení. Samozřejmě v kvalitě Miele.

Více informací
Pračky Miele jsou nejspolehlivější

Pračka Miele vítězem testu!

Pračka Miele zvítězila v dTestu a exceluje i v oblasti spolehlivosti

V aktuálním čísle spotřebitelského časopisu dTest 9/2017
z celkového počtu 13 automatických praček zvítězila pračka Miele WDB 030 Eco. Zároveň proběhl mezi spotřebiteli průzkum spolehlivosti značek, kde opět vyhrála značka Miele.

Více informací

Vysavače Miele potvrzují svou kvalitu

Compact C2 Powerline vítězem testu!

Spotřebiče Miele jsou pověstné svou špičkovou kvalitou, díky níž stávají na nejvyšších příčkách nejrůznějších testů po celém světě. Dalším z řady vítězů nezávislých spotřebitelských testů se stal vysavač Miele Compact C2 Powerline - tentokrát v domácím dTestu 8/2017.

Více informací

Sušičky Miele T1 Active

Třikrát šetrnější: k prádlu, životnímu prostředí i vaší peněžence

Jedinečný voštinový buben Miele, třída energetické účinnosti A++, jako vždy testovány na životnost 20 let a cena již od 22 990 Kč. To jsou nové sušičky Miele s tepelným čerpadlem T1 Active.

Zjistěte více

Chladničky Miele pro maximální čerstvost

Čerstvost, která probudí vaši kulinářskou kreativitu

Ať už patříte k těm, kteří rádi experimentují, nebo máte raději konzervativnější přístup s osvědčenými postupy, zásadním kritériem pro vydařený výsledek jsou vždy čerstvé suroviny.
Díky chladničkám Miele si můžete být jistí, že je v nich o vaše potraviny maximálně postaráno.

Více informací

Můžete dle libosti péct a zároveň šetřit

Pečicí trouby Miele Active již od 16 990 Kč

Představujeme vám nové modely pečicích trub Miele Active, které vás ohromí nejen svými funkcemi, ale i cenou. Všechny jsou vybaveny předvolbou startu i konce pečení, vybrat si můžete
z varianty s pyrolýzou i bez pyrolýzy. Kvalita Miele, kterou si může dopřát opravdu každý.

Více informací
FashionMaster 3.0

Nový žehlicí systém FashionMaster

Ať už si obléknete cokoli, výsledek bude perfektní

Nenechávejte svou image náhodě, svěřte ji raději profesionálům.
S novým žehlicím systémem FashionMaster od Miele dosáhnete vždy perfektních výsledků. Seznamte se s jeho novými i "staronovými" funkcemi, díky kterým si získal takovou oblibu.

Více informací