Novinky

Brilantní výsledky po každém umytí

Nové myčky nádobí Miele G 5000 již od 16 990 Kč

Představujeme vám novou řadu myček nádobí Miele G 5000.
S košovým uspořádáním FlexLine pro maximální flexibilitu, snadné přenastavení jednotlivých košů a nástavců a především pro perfektní výsledky mytí již za 58 minut.

Více informací

Pračka Miele již za 19 990 Kč

Šetrně a kvalitně vypere jakékoliv oblečení

Pračka Miele, která má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let, speciální programy, komfortní displej, ProfiEco motor a mnohem více. A to vše již za 19 990 Kč.

Více informací

Nový Triflex HX1

První tyčový akumulátorový vysavač Miele 3v1

Seznamte se s naší nejžhavější novinkou v oblasti vysávání. Triflex HX1. První tyčový aku vysavač od Miele v jedinečném provedení 3v1. Pro maximální flexibilitu a vynikající výkon.

Objevte nyní

Za hranicemi všednosti

Nová generace 7000

Objevte nejprůlomovější inovaci za celou naši historii společnosti Miele. Zažijte novou generaci vestavných spotřebičů Miele! #LifeBeyondOrdinary

Zjistěte více

Objevte novou generaci 7000

Ještě více inovací, než kdy dříve.

Věříme, že vše se dá neustále vylepšovat. Již od založení společnosti Miele v roce 1899 jsme synonymem vášnivého inženýrství, fascinujících technologií a neobyčejného designu.
Nová generace 7000 opět posouvá hranice možného a přepisuje budoucnost.

Objevte nyní

Vysavače Miele Complete C3 Performance

Ten nejlepší výkon na kobercích i tvrdých podlahách

Skvěle vybavené modely vysavačů Miele Performance. Disponují komfortní rukojetí EcoComfort s integrovaným sacím štětcem a motorem s výkonem 800 W. Seznamte se.

Více informací

Nový kávovar Miele CM7

Pro specialisty. Pro individualisty. Pro perfekcionisty.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - se třemi zásobníky na zrnkovou kávu pro všechny perfekcionisty. Připraví až 20 tradičních i netradičních nápojových specialit včetně 4 druhů čaje, navíc se automaticky odvápní. Skvělá, čerstvě namletá káva díky funkci AromaticSystemFresh. CM7 vás prostě neomrzí.

Více informací
První bezsáčkový vysavač Miele

Bezsáčkový vysavač Miele Blizzard CX1

Výkonný. Inovativní. Hygienický.

90 let úspěšného boje s prachem si zaslouží oslavu. Oslavte
s námi 90 let německé kvality a zkušeností, které nás neustále posouvají dopředu a pomáhají nám vyvíjet stále lepší a efektivnější pomocníky. Seznamte se s našimi jubilejními modely bezsáčkových vysavačů Miele v atraktivním provedení.

Více informací

Nový robotický vysavač Scout RX2

Vyrazí, když vyrazíte vy.

Užívejte si pocit svobody. Nový robotický vysavač Miele Scout RX2 s funkcí MobileControl a Quattro Cleaning Power se postará
o vaši domácnost. Můžete být kdekoliv – a vaše podlaha bude vždy perfektně čistá. Díky mobilní aplikaci jej navíc můžete ovládat
i vzdáleně a jeho činnost budete mít vždy pod dohledem.

Zjistěte více o vysavači Scout RX2

Myčky nádobí Miele ProfiLine

Nový pomocník pro mytí nádobí

Aby bylo vaše nádobí opět rychle k dispozici! Nová generace myček ProfiLine se během pouhých 17 minut postará o to, že je nádobí obratem ruky zase čisté. Tak odpadá namáhavé předmývání nádobí na konci náročného pracovního dne. Přístroj navíc nabízí snadné ovládání a různé programy a možnosti pro rozličné požadavky.

Více informací
Dávkuje, pere a suší pouhým stisknutím tlačítka

Pračka se sušičkou Miele vítězem dTestu!

Vypere a usuší 4 kg pádla za 2,5 hodiny!

Nemáte doma dostatek místa pro sušičku? Pračka se sušičkou Miele WT1 je skvělým řešením! Dávkuje, pere a suší pouhým stisknutím tlačítka. Není náhodou, že se model WTH 130 WPM stal dalším vítězem dTestu (vydání 1/2018)!

Více informací

Odsavač par Miele vítězem dTestu

Nejlepší volbou je nástěnný odsavač DA 6096 W

Miele dokazuje svou kvalitu ve všech sférách. Nejnovější vítěz dTestu (11/2017) je tentokrát z oblasti kuchyňských spotřebičů, nástěnný odsavač DA 6096 W. Z 21 testovaných přístrojů získal nejlepší hodnocení v kategoriích „odsávání“, „hlučnost“ a 100% hodnocení v kategorii „zpracování“.

Více informací

Můžete dle libosti péct a zároveň šetřit

Pečicí trouby Miele Active již od 14 990 Kč

Představujeme vám nové modely pečicích trub Miele Active, které vás ohromí nejen svými funkcemi, ale i cenou. Všechny jsou vybaveny předvolbou startu i konce pečení, vybrat si můžete
z varianty s pyrolýzou i bez pyrolýzy. Kvalita Miele, kterou si může dopřát opravdu každý.

Více informací
FashionMaster 3.0

Nový žehlicí systém FashionMaster

Ať už si obléknete cokoli, výsledek bude perfektní

Nenechávejte svou image náhodě, svěřte ji raději profesionálům.
S novým žehlicím systémem FashionMaster od Miele dosáhnete vždy perfektních výsledků. Seznamte se s jeho novými i "staronovými" funkcemi, díky kterým si získal takovou oblibu.

Více informací