To je kvalita, která předběhla svou dobu.

Pro delší radost z vašeho oblečení.

Jemné k prádlu, šetrné k životnímu prostředí.

Naše přístroje spojují nízkou spotřebu energie a vody s optimálním využitím pracích prostředků. Proto je Miele zárukou perfektní a zároveň ekologické péče o vaše oblečení.

 

ZJISTĚTE VÍCE O PRAČKÁCH

ZJISTĚTE VÍCE O SUŠIČKÁCH

A Miele washing machine surrounded by microphones

Kvalita, která předběhla svou dobu

Již více než 120 let vyvíjí Miele inovativní přístroje s mimořádně dlouhou životností. Výsledkem jsou výrobky, které vám usnadní život, s vynikající kvalitou a vysokým výkonem bez kompromisů v oblasti trvalé udržitelnosti.

Pračky se systémem TwinDos®

Automatické dávkování pracího prostředku

Pračky Miele se systémem TwinDos® ví přesně, kolik pracího prostředku potřebuje vaše prádlo. Nechte svou mysl volnou na důležitější věci. Systém TwinDos® od Miele dávkuje dvoufázový prací prostředek každému prádlu na míru. Tak ušetříte čas a až 30 %* pracího prostředku. Pro maximálně jednoduché a trvale udržitelné praní.
*Ve srovnání s ručním dávkováním

 

PROHLÉDNĚTE SI PRAČKY SE SYSTÉMEM TWINDOS®

TwinDos®

A woman buttoning up a white shirt

Nejlepší systém dávkování tekutých pracích prostředků na trhu*

Správné dávkování pracích prostředků zaručuje perfektní čistotu zářivě bílého i jasně barevného prádla. V kombinaci s voštinovým bubnem Miele získá vaše prádlo optimální ochranu: pro delší radost z vašeho oblečení.

*Vynikající účinky praní v oblasti odstraňování skvrn, stupně bělosti, účinků proti šednutí prádla a přesnosti dávkování byly potvrzeny. Testováno a potvrzeno institutem Hohenstein v Německu.

Ultraphase detergents on display

UltraPhase: systém přizpůsobený na míru

Nová definice péče o prádlo – s pracími prostředky UltraPhase 1 a 2, perfektní kombinací tekutých pracích prostředků vyvinutou exkluzivně pro Miele. UltraPhase 1 zaručuje perfektní čistotu zářivě bílého i jasně barevného prádla. S prostředkem UltraPhase 2 se během procesu praní v optimální okamžik přidává bělidlo, a díky tomu se beze zbytku odstraní i odolné skvrny.

ZJISTĚTE VÍCE O PRACÍCH PROSTŘEDCÍCH ULTRAPHASE

Sušičky s technologií EcoDry

Trvale udržitelné sušení

Sušičky Miele s technologií EcoDry a bezúdržbovým výměníkem tepla zajišťují nízkou spotřebu energie a krátké časy sušení. Sušičky Miele jsou testovány na životnost až 20 let*. Protože dlouhá životnost znamená tu pravou udržitelnost.

*Během vývojové fáze řady sušiček T1 testovala společnost Miele jednotlivé modely a základní komponenty v 5 000 cyklech sušení (= 5 cyklů sušení týdně během 50 týdnů za rok) s různými programy. Více na: miele.cz/20let

 

PROHLÉDNĚTE SI SUŠIČKY ECODRY

Zažijte praní s technologií EcoDry

Fabric inside of the honeycomb drum of a Miele dryer

Na míru přizpůsobená péče o vaše oblečení v každém cyklu sušení

Díky voštinové struktuře bubnu Miele se prádlo suší šetrněji a rovnoměrněji. To chrání vlákna i tkaninu: pro delší radost z vašeho oblečení.

Přehled výrobků

Prací prostředky UltraPhase

Vůně do sušičky

Na začátek stránky