Tak najdete ten správný vysavač

Chtěli byste si koupit nový vysavač, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Zodpovězením několika otázek k vašim požadavkům na vysávání a úklid vám náš nákupní poradce najde modely, které nejlépe odpovídají vašim individuálním potřebám.

 

• Jaký vysavač je vhodný pro vaši domácnost? Máme celou řadu vysavačů, které se postaví jakémukoliv úkolu při úklidu. Od tvrdých podlah a těžko přístupných míst až po všechny typy zvířecích chlupů.

 

• Jaký model vysavače je pro vás ten nejlepší? Chtěli byste robotický vysavač, který práci automaticky vyřídí za vás, akumulátorový vysavač, který můžete lehce přenést nebo bezsáčkový model pro rychlé a hygienické vyprázdnění?

 

• Jaké funkce a vlastnosti jsou pro vás důležité? V nabídce máme vysavače s celou řadou volitelných možností a různých filtrů. Je pro vás nejdůležitější výdrž akumulátoru, jste alergici a kladete důraz na HEPA filtr, nebo chcete jednoduše maximální sací výkon?

 

Poznejte naši kompletní nabídku vysavačů a souvisejících produktů

Vysavače

Sáčky a filtry do vysavače

Příslušenství