Tak najdete tu správnou chladničku, mrazničku nebo vinotéku

Chtěli byste si koupit novou chladničku, mrazničku nebo vinotéku, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný přístroj, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Odpovězte našemu nákupnímu poradci na několik krátkých otázek a on vám najde chladničku, mrazničku nebo vinotéku, která je pro vaše individuální kuchyňské zařízení nejvhodnější.

 

• Jaká chladnička nebo mraznička je vhodná pro vaši domácnost? Máme celou řadu přístrojů, které vyhoví jakémukoliv požadavku při chlazení. Výběr odpovídající hloubky, správného typu chladničky nebo mrazničky a celkové kapacity zajistí, aby váš přístroj udržel vše na správné teplotě.

 

• Jaká chladnička nebo mraznička je pro vás ta nejlepší? Přejete si chladničku s mrazničkou, která pokryje všechny vaše potřeby při chlazení? Nebo upřednostňujete samostatné přístroje? Co takhle volně stojící vinotéka, speciálně pro vaše nejcennější lahve? Máme ten správný přístroj do každé kuchyně.

 

• Jaké funkce a vlastnosti jsou pro vás důležité? Naše chladničky a mrazničky jsou vybaveny celou řadou volitelných možností a funkcí: automatické odmrazování, různé integrované přihrádky, výrobník ledu, snížená hlučnost, s přípojkou na vodu nebo bez ní a chytré funkce jsou jen některými z nich.

 

Poznejte naši kompletní nabídku chladicích přístrojů a souvisejících produktů

Všechny chladničky a mrazničky

Skříňky na víno

Příslušenství