Tak najdete ten správný kávovar

Chtěli byste si koupit nový kávovar, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Odpovězte našemu nákupnímu poradci na několik krátkých otázek ke svým preferencím při přípravě kávy a on vám najde kávovar, který nejlépe odpovídá vašim individuálním potřebám.

 

• Jaký kávovar je vhodný pro vaše preference při přípravě kávy? Máme celou řadu kávovarů, s kterými můžete připravovat dokonalé kávové speciality. Upřednostňujete vynikající espresso, kávu s mlékem, nebo cappuccino? Přejete si šálek kávy podle svých osobních preferencí na stisknutí jediného tlačítka, nebo raději celou konvici?

 

• Jaký model je pro vás ten nejvhodnější? Přejete si vestavný kávovar, abyste jej mohli napevno začlenit do své kuchyňské linky? Nebo je pro vás vhodnější volně stojící kávovar pro umístění na pracovní desku? Nabízíme celou řadu modelů každého typu.

 

• Jaké vlastnosti a parametry jsou pro vás důležité? Chtěli byste mít možnost doplňovat více druhů zrnkové kávy najednou, nebo kladete důraz na mlýnek, odkapávací misku či kvalitní napěňovač mléka?

 

Poznejte naši kompletní nabídku kávovarů a souvisejících produktů.

Všechny kávovary

Stojanové kávovary

Vestavné kávovary

Příslušenství