Novinky

   

Objevte prací prostředky s novou, exkluzivní květinovou vůní

Nová květinová vůně

Tento luxusní zážitek z vůně byl vyvinut parfumerií v Provence s cílem náležitě oslavit 125. výročí vzniku společnosti Miele. Kombinace jemných květinových tónů, uklidňujících vůní, pudrových a jantarových podtónů a svěžesti citrusových plodů obohatí rutinu vašeho každodenního praní o rafinovanost a dlouhotrvající přitažlivost.

Zjistěte více

GN HyClean Pure - zachytí i nejjemnější prach

Nové sáčky do vysavače

Objevte dokonale skloubenou čistotu a udržitelnost s novými sáčky do vysavače HyClean Pure.

Podrobnosti

Vyvinuto speciálně pro automatické pračky TwinDos®

Prací prostředek UltraPhase

Miele přineslo revoluci v péči o prádlo: žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere bílé i barevné prádlo tak důkladně jako dvoufázový systém Miele.

Zjistěte více

Vyvinutý pro Vás

Vysavač pro každou domácnost

Nabízíme modely vysavačů pro jakýkoliv typ domácnosti, bez ohledu na velikost a podlahovou krytinu, s volitelným příslušenstvím pro individuální přizpůsobení a odstranění případných zvířecích chlupů, automatické vysávání nebo snížení projevů alergií s prvotřídními vzduchovými filtry.

Prozkoumejte naši nabídku vysavačů

Pohodlné a výkonné čištění

Nový akumulátorový vysavač Duoflex

Objevte nejnovější inovaci v oblasti úklidové techniky: Miele Duoflex! Vysavač Duoflex je navržen s nejmodernějšími funkcemi a bezkonkurenčním výkonem. 

Zjistit více

To je kvalita, která předběhla svou dobu

Pro delší radost z vašeho oblečení

Naše přístroje spojují nízkou spotřebu energie a vody s optimálním využitím pracích prostředků. Proto je Miele zárukou perfektní a zároveň ekologické péče o vaše oblečení.

Zjistěte více

Získejte ke svému kávovaru Miele vhodné příslušenství

Oslavte s námi 25 let ve světě kávy

Seznamte se s naší širokou nabídkou kávovarů Miele, vyrobených s pečlivou řemeslnou zručností s jediným cílem: uspokojit vase chuťové buňky šálek za šálkem. Protože dokonalost je individuální.

Prozkoumejte naši nabídku kávovarů

Seznamte se s PowerDiskem

Myčky nádobí se systémem AutoDos

Příliš mnoho cizích slovíček, na která byste potřebovali slovník? Všechno je jednou nové, ale jakmile se s naším revolučním systémem mytí seznámíte, už nebudete chtít "obyčejnou" myčku. Myčky AutoDos mají totiž automatické dávkování mycího prostředku, což by nemohlo fungovat bez dostatečné zásoby prášku na mytí nádobí umístěného přímo v myčce. A právě proto je tu PowerDisk!

Zjistěte více

Seznamte se s naším nejvýkonnějším vysavačem

Akumulátorový vysavač Triflex HX2

Objevte náš nejnovější bezdrátový vysavač s dobijecí baterií a s inovativním designem 3 v 1. Ideální pro odstraňování zvířecích chlupů a prachu díky silnému sacímu výkonu a filtru HEPA Lifetime, který odstraní jemné prachové částice a zároveň čistí vzduch od alergenů.

Zjistěte více

Nová generace 7000

Za hranicemi všednosti

Objevte nejprůlomovější inovaci za celou naši historii společnosti Miele. Zažijte novou generaci vestavných spotřebičů Miele! #LifeBeyondOrdinary.

Zjistěte více

Silný. Kompaktní. Hbitý.

Nový bezsáčkový vysavač Boost CX1

Velký pomocník při úklidu je vlastně docela malý. Kompaktní design a velká kolečka zajišťují snadnou manipulaci. Díky promyšlené technologii dosáhnete maximálního čisticího účinku. K dostání v různých barevných provedeních.

Zjistěte více

Profesionální pomocník do domácí kuchyně

Konvektomat DGC Pro HydroClean

S rafinovanou kombinací inovativní pečicí a parní trouby můžete připravovat v páře, grilovat nebo péct – vždy s perfektními výsledky. Nyní navíc s novou samočisticí funkcí HydroClean - manuální čištění se stane minulostí. Udržujte svou troubu neustále čistou a přitom si užívejte více času na zdokonalování svého kuchařského řemesla.

Zjistěte více

Společně pro lepší budoucnost

Nový energetický štítek EU

Od března 2021 zajišťuje nový energetický štítek pro myčky nádobí, chladničky, vinotéky, pračky a pračky se sušičkou lepší srovnatelnost a transparentnost pro koncového spotřebitele. Přehled důležitých změn a novinek najdete zde.

Zjistěte více

 

Vynikající hygienické řešení

Dokonale sladěné přístroje a prací a čisticí prostředky

Poznejte naše jedinečné produktové technologie a čisticí prostředky, které dosahují dokonale hygienických výsledků a současně eliminují až 99,9 % virů, plísní a bakterií.

Zjistěte více

Dávkuje prací prostředek zcela automaticky

Inovace: TwinDos®

Dosáhněte vždy perfektních výsledků. Díky inovativnímu dávkovacímu systému TwinDos® se integrovaný prací prostředek UltraPhase 1 a 2 dávkuje zcela automaticky.

Objevte pračky s TwinDos

Pro specialisty. Pro individualisty. Pro perfekcionisty.

Nový kávovar Miele CM7

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - se třemi zásobníky na zrnkovou kávu pro všechny perfekcionisty. Připraví až 20 tradičních i netradičních nápojových specialit včetně 4 druhů čaje, navíc se automaticky odvápní. Skvělá, čerstvě namletá káva díky funkci AromaticSystemFresh. CM7 vás prostě neomrzí.

Zjistěte více

Dokonalá mléčná pěna pro ty nejlepší kávové speciality

Nové kávovary CM6 se systémem MilkPerfection

Milujete nadýchanou mléčnou pěnu s krémovou konzistencí? Pak je pro vás kávovar Miele CM6 MilkPerfection jasnou volbou. Postará se o dokonalou mléčnou pěnu a umožní vám tak přípravu celé řady kávových nebo čajových specialit.

Objevte kávovary CM6

Zcela nový pohled na úklid

Nový robotický vysavač Miele Scout RX3

Po příchodu z práce se můžete těšit na čistý domov. Díky výkonnému úklidu, systematické a přesné navigaci i intuitivnímu ovládání prostřednictvím aplikace je pro vás tento vysavač ideální volbou.

Objevte Scout RX3

Zachovejte chuť přírody

Nové chladničky generace 7000

Jednoduché použití, intuitivní a inovativní - zažijte nové chladničky Miele s designem a technologiemi na nejvyšší úrovni. Objevujeme nové možnosti pro zachování čerstvosti vašich potravin.

Objevte chladničky