VELKÝ SVÝMI SCHOPNOSTMI. MALÝ A PRAKTICKÝ PŘI POUŽITÍ.

Nový bezsáčkový vysavač Boost CX1

Kvalita, která předběhla svou dobu

KOUPIT NYNÍ
Objevte řadu Boost CX1

K dostání v různých barevných variantách

Boost CX1

  

Boost CX1 Cat&Dog

  

Boost CX1 Parquet

  

Poznejte vysavač Boost CX1

Silný výkon
Technologie Vortex

Ať už na parketách, plovoucích podlahách nebo na koberci – Boost CX1 dosahuje na jakémkoliv povrchu toho nejlepšího výkonu. Silný čisticí výkon: proud vzduchu o rychlosti více než 100 km/h zajistí perfektní vysávání hrubých nečistot i jemného prachu. Spolu s účinnou podlahovou hubicí, optimálním vedením vzduchu a inovativním motorem dosahuje Boost CX1 extrémně vysokého vzduchového výkonu, proti němuž nemá prach žádnou šanci.

Úspora místa
Kompaktní design

S nejmenším bezsáčkovým vysavačem Boost CX1 od Miele těžíte nejen z výhod nejlepšího čisticího výkonu, ale i z kompaktního designu. Lze s ním snadno manipulovat i v úzkých obytných prostorech.

TrackDrive
Bezpečnost a snadná manipulace

Díky bočním kolečkům se s ním manipuluje vždy snadno. Vysavač je extrémně praktický a i jindy složité manévrování je s ním zcela pohodlné. Díky svým kompaktním rozměrům se o bezvadnou hygienu a čistotu postará i v úzkých obytných prostorech.

Vícestupňový systém filtrace
Nejvyšší požadavky na hygienu

Vynikající filtrační účinek vysavače Boost CX1 je založen na vícestupňovém filtračním systému. Pro filtraci těch nejjemnějších částic je Boost CX1 podle modelu vybaven filtrem Hygiene AirClean pro běžné požadavky nebo filtrem HEPA AirClean pro ty nejvyšší požadavky na hygienu. Filtr HEPA AirClean je svojí schopností zachycovat prach > 99,999 %* ideální pro alergiky.

*podle normy IEC 62885-4

Bezsáčkový
Snadné vyprázdnění

Nádobu na prach lze za rukojeť snadno vytáhnout nahoru z přístroje. Jedním stisknutím tlačítka se nádoba otevře a veškerý prach vypadne dolů do odpadkového koše.

KOUPIT NYNÍ

Další přednosti produktu

Parkovací systém pro přestávky mezi vysáváním

Praktické: podlahovou hubici a sací trubici můžete v případě potřeby upevnit k boční části přístroje.

Vícestupňový otočný volič

Elektronická regulace výkonu probíhá prostřednictvím vícestupňového otočného voliče. Grafické symboly vám usnadní výběr optimálního stupně výkonu pro danou oblast použití.

Dodávané příslušenství

Boost CX1 je sériově vybaven kvalitním třídílným příslušenstvím: hubicí na čalouněný nábytek, hubicí na vysávání spár a sacím štětcem. Je upevněno na držáku VarioClip, takže je vždy po ruce.

Nejvyšší kvalita Miele

Žádný všední den nemůže být tak náročný, jako je produktový test Miele: dříve, než se vysavače dostanou do sériové výroby, musí v naší zkušební laboratoři obstát při dlouhodobých zátěžových testech.

Výkonný. Kompaktní. Hbitý.
Nový bezsáčkový vysavač Boost CX1

K dostání v různých barevných variantách

KOUPIT NYNÍ
Na začátek stránky