Domácí přístroje Miele v systému Smart Home

Váš dům budoucnosti

Chytrá domácnost usnadňuje každodenní život a nabízí individuální komfort bydlení. Okenní rolety, topení a domácí přístroje spolu komunikují a stále častěji se ovládají pomocí aplikací. Také mnoho přístrojů Miele lze připojit k síti. Díky praktickému rozhraní Miele Cloud je můžete snadno a rychle integrovat do partnerské aplikace pro chytrou domácnost. Tak si můžete dopřát efektivitu a komfort, jaké komplexně propojená chytrá domácnost přináší.

Chytrá řešení pro váš domov

Nová inspirace: ukážeme vám několik příkladů, jak mohou partnerské aplikace s propojenými přístroji Miele zpříjemnit váš každodenní život.

Energetický management

Využívejte energii efektivně

Inteligentní energetický management přináší větší pohodlí a úspory nákladů. Pomocí vlastního fotovoltaického systému nebo digitálního elektroměru využíváte energii, když je k dispozici. Centrální správce energie pak automaticky spustí pračku, sušičku nebo myčku nádobí. I svůj robotický vysavač tak můžete chytře dobíjet. Tak využíváte vlastní vyrobenou elektřinu ještě efektivněji.

Komfort

Usnadněte si život

Síťové domácí přístroje Miele lze pohodlně integrovat do stávajících systémů domácí automatizace prostřednictvím rozhraní Miele Cloud. Všechny přístroje ve vaší domácnosti se tak přehledně zobrazí v jedné aplikaci. Stav svých přístrojů Miele i zprávy o údržbě a servisu tak máte vždy po ruce. Také ovládání lze provádět centrálně. Můžete zcela snadno vytvářet individuální akce pro interakci s přístroji jiných výrobců.

Bezpečnost

Praktická řešení pro bezpečnost

Zcela bez starostí: díky propojení domácích přístrojů Miele do sítě budete z domu odcházet vždy s pocitem bezpečí. Integrujte své přístroje snadno a pohodlně do svých individuálních bezpečnostních návyků. Jakmile odejdete do práce, všechny domácí přístroje Miele připojené k síti se zcela automaticky přepnou do pohotovostního režimu. Máte do sítě zapojený i detektor kouře? V případě poplachu se všechny varné přístroje automaticky vypnou.

Individuální návyky

Přizpůsobte si chytrou domácnost

Chtěli byste si svou chytrou domácnost individuálně přizpůsobit? Pak si jednoduše naprogramujte své osobní zvyklosti. Ty lze optimálně přizpůsobit vašim propojeným přístrojům Miele. Jakmile usednete ke stolu s hosty, rozsvítí se v režimu Dinner Mood ambientní osvětlení. Když odejdete z domu, automaticky se spustí robotický vysavač. A po dokončení pracího programu se rozsvítí chytrá lampička – usnadněte si život!

Programujete pro sebe nebo své zákazníky vlastní aplikace pro řízení domácnosti a chcete do nich integrovat přístroje Miele? Pak využijte stránku Miele pro vývojáře! Zde najdete všechny důležité informace:

Naši kooperační partneři

Aplikace Miele

Komunikace přístrojů