Mnoho dobrých důvodů pro značku Miele.
O šesti z nich se dozvíte zde.

Již od svého založení v roce 1899 se Miele řídí příslibem své značky „Immer Besser“ – „Vždy lepší“. Znamená to, že vynakládáme veškeré úsilí, abychom byli vždy lepší než ostatní výrobci a než jsme nyní i my sami. Jednoduše: „Immer Besser“. Našim zákazníkům chceme svými produkty usnadnit každodenní život a také jim udělat radost. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující pocit jistoty, že s Miele učinili moudré rozhodnutí – pravděpodobně na celý život.

Kvalita Miele

Pro perfektní výsledky platí již více než 120 let: na Miele se můžete spolehnout. Jako jediný výrobce v oboru testujeme naše výrobky, například pračky, sušičky, myčky nádobí nebo pečicí trouby, na životnost až 20 let.
Tím vám nabízíme jedinečnou spolehlivost a bezstarostnost. Zákazníci Miele z celého světa proto zůstávají značce Miele věrni a doporučují ji svým známým. I do budoucna platí: v otázce spolehlivosti a dlouhé životnosti našich přístrojů neděláme žádné kompromisy.

Technika Miele

Miele je zárukou fascinujících technologií a vynikajících výsledků při minimální spotřebě energie. To platí pro hygienickou a šetrnou péči o prádlo, podlahy či nádobí, stejně jako pro rozmanité zážitky při vaření a pečení. O to se postará mnoho inovativních vlastností přístrojů Miele, se kterými se u jiných výrobců nesetkáte. Dokazuje to i nespočet vítězství v renomovaných produktových testech po celém světě.

Řemeslný um Miele

Miele je zárukou skutečného řemeslného umu, ve kterém se střetávají vize, preciznost a velká láska
k detailu. Každý z našich produktů je vyroben podle těch nejvyšších standardů a podléhá důsledné kontrole kvality, až po individuální kontrolu povrchů pomocí rukavice. Od rukojetí, které jsou vyfrézovány z jednoho kusu kovu, až po rozměr mezer, které jsou pro všechny produktové skupiny
vzájemně sladěny, je každý prvek součástí naší cesty k absolutní dokonalosti. Neboť pro nás není nic důležitějšího, než aby vaše radost ze značky Miele dlouho vydržela.

Servis Miele

Naši zákazníci dostávají tu nejlepší péči: zaručují ji naše rychlé a efektivní servisní služby, které byly mnohokrát oceněny jako nejlepší ve svém oboru. Budete-li si přát individuální vysvětlení obsluhy nebo profesionální vyčištění svých přístrojů Miele, rádi přijedeme až k vám domů. Jsme tu vždy pro vás. To vám slibujeme!

Design Miele

Miele je synonymem čistých tvarů, nadčasové elegance a intuitivního ovládání. Ať už
s klasickým otočným voličem, decentním senzorickým ovládáním nebo dotykovým
displejem s vysokým rozlišením: ovládání přístrojů Miele je snadné a bude vás bavit. Nikde jinde nenajdete srovnatelnou rozmanitost pečlivě sladěných designových řad a barevných variant pro nejrůznější čelní stěny kuchyňského nábytku. Nezáleží na tom, jak si svou kuchyni zařídíte. Miele se k vám bude vždy perfektně hodit.

Značka Miele

V mnoha zemích je Miele nejžádanější značkou v oboru. Na domácím německém trhu byla značka Miele dokonce zvolena nejlepší značkou všech dob ve svém oboru („best brand ever“). Taková značka prozradí leccos i o svých uživatelích: zákazníci Miele kladou vysoké nároky na výkon a ekologickou kompatibilitu svých domácích přístrojů. Kdo se rozhodne pro koupi produktů Miele, má styl a povědomí o kvalitě.