Miele v České republice

Sídlo společnosti

Adresa centrály společnosti

Centrálu a showroom Miele Experience Center Brno najdete v areálu Spielberk Office Centra na ulici Holandská 4. Veškeré poradenství a druhý showroom Miele Experience Center Praha máme však také v Praze na adrese Ke Štvanici 3.

Podrobnější informace

Miele Experience Center

Miele Experience Center Praha

Podrobnější informace

Miele Experience Center Brno

Podrobnější informace

Výrobní závod Miele

Miele technika v Uničově

Výrobní závod Miele technika v Uničově byl založen v roce 2002 a je jediným závodem koncernu Miele v České republice. Společnost se soustředí na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí.

Miele Center

Miele Center Calta

Miele Center Calta se nachází nedaleko samotného centra v Písku a nabízí to nejlepší, co můžete na trhu najít. Široký sortiment kvalitních spotřebičů Miele a značkové kuchyně zhotovené na míru s kompletním zajištěním celého projektu bez sebemenších stresů. Hlavním cílem firmy Calta je spokojený zákazník.

Miele Center České Budějovice

Vždy Vám rádi třeba jen poradíme ať jde o výběr vhodného spotřebiče, technické poradenství nebo až po projekt a výrobu celé kuchyně. Komunikujeme 7 dní v týdnu, včetně víkendů do 23°°. Přijďte k nám i na naše kurzy vaření a poznejte svět Miele spotřebičů.

Miele Center Hanák

Miele Center Hanák - nově otevřené interiérové studio zabývající se stylovým vybavením špičkové kvality nejen do kuchyně. Poskytuje netradiční návrhy a realizace interiérů ruku v ruce s vysoce kvalitními spotřebiči Miele. Navštivte Miele Center Hanák v Brně na Hněvkovského.

Miele Center Lightstyle Praha

Miele Center Lightstyle se nachází v Praze na Proseku. Moderní velkorysé prostory s citem pro detail vás jistě inspirují při zařizování vaší domácnosti. Můžete se zúčastnit i některé z mnoha kuchařských akcí a zažít spotřebiče Miele v praxi. Odborné poradenství je samozřejmostí.

Miele Center Ostrava

Miele Center Ostrava nyní na zbrusu nové adrese na ulici Bukovanského. Exkluzivní vybavení pro luxusní interiéry a kuchyně, naleznete zde ale také pračky, vysavače a jiné volně stojící přístroje Miele. Přijďte nahlédnout do světa Miele na severní Moravě a inspirovat se novinkami v designovém interiéru.

Miele Center Plzeň

Miele Center Plzeň, to jsou vysoce reprezentativní prostory vybavené vestavnými i volně stojícími přístroji Miele. Návrhy a realizace interiérů dle vašich přání a představ. Perfektní servis s profesionálním přístupem je zde samozřejmostí. Přijďte nahlédnout do světa Miele v západních Čechách.

Miele Center Stopka

Miele Center Stopka, to je luxusní interiérové studio v samém srdci Prahy vymykající se konvenčnímu pojetí. Netradiční materiály, netradiční návrhy, samozřejmě vždy ve spojení s kvalitou, ruku v ruce s kvalitou přístrojů Miele.

Miele Center Vlášek

Nejnovější Miele Center vyrostlo v Hradci Králové, je vybaveno dle nejmodernějších trendů a samozřejmě zde najdete širokou škálu přístrojů Miele. Přijďte si pro odborné poradenství, nebo se můžete zúčastnit také některé z kulinářských akcí.

Na začátek stránky