Tak najdete tu správnou myčku nádobí

Chtěli byste si koupit novou myčku nádobí, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný přístroj, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Jednoduše našemu nákupnímu poradci odpovězte na několik krátkých otázek ke svým požadavkům na myčku nádobí. On vám pak najde přístroj, který je pro vaše specifická přání nejvhodnější.

 

• Jaký přístroj je svou kapacitou vhodný pro vaši domácnost? Máme celou řadu myček nádobí, které vyhoví jakémukoliv požadavku na mytí, bez ohledu na svou velikost. S profesionálními možnostmi a funkcemi pro všechny typy nádobí a příborů.

 

• Jaký typ myčky nádobí je vhodný do vaší kuchyně? Volně stojící, podstavná, částečně vestavná, nebo plně vestavná – máme modely pro každou situaci a jakékoliv umístění.

 

• Jaké vlastnosti a vybavení jsou pro vás důležité? Naše myčky nádobí jsou vybaveny celou řadou mycích programů a volitelných funkcí, možností košového uspořádání a energeticky úsporných technologií. Pomůžeme vám zjistit, jaký přístroj má to správné vybavení pro snadné a bezstarostné mytí nádobí.

 

Poznejte naši kompletní nabídku myček nádobí a souvisejících produktů

Všechny myčky

Tekuté prostředky na mytí nádobí a granule na mytí nádobí

Příslušenství