Komunikace přístrojů

Ideální propojení chytrých přístrojů

Vaše síťově propojené přístroje Miele umí myslet! Protože spolu inteligentně komunikují. Například se spustí přístroj nebo se reguluje stupeň výkonu – to vše bez vašeho přičinění. Manuální činnosti nebo kroky obsluhy jsou tímto způsobem automatizovány. Propojení probíhá v nastavení přístroje nebo aplikaci Miele. Tak můžete práci jednoduše delegovat a usnadnit si každodenní život.

Con@ctivity: inteligentní propojení

Komfortní a flexibilní: Vaše propojené domácí přístroje Miele lze ovládat nejen prostřednictvím aplikace či pomocí partnerských řešení, mohou ale také vzájemně komunikovat. Sušička například po praní automaticky zvolí vhodný program sušení. Důležité kroky ovládání jsou tímto způsobem automatizovány nebo výrazně zjednodušeny. Vaše přístroje inteligentně „myslí“ a usnadňují vám každodenní život.

Con@ctivity

Odsavač par automaticky reaguje na nastavení na varné desce

Soustřeďte se plně pouze na vaření: díky funkci Con@ctivity 3.0 pracuje váš odsavač automaticky přesně tak, jak je potřeba. Jakmile je varná deska zapnuta nebo vypnuta, reaguje odsavač par automaticky. Sací výkon odsavače se automaticky upraví dle skutečného dění na varné desce a zajistí vždy příjemné klima v místnosti. Přístroje navzájem komunikují prostřednictvím WiFi. Díky funkci Con@ctivity 3.0 zapojíte odsavač par a varnou desku do systému Miele@home.

Con@ctivity

Dokonalá spolupráce kávovaru s nahřívačem

Díky funkci časovače si můžete nechat připravit svou oblíbenou kávu v požadovaný čas. Kávovar vám kávu připraví automaticky – stačí si jen vybrat ten správný nápoj. Díky systému Con@ctivity máte k dispozici také předehřáté šálky. Nahřívač komunikuje s kávovarem a zapne se automaticky 30 minut předem – pro požitek z kávy bez kompromisů. Zapojení do sítě probíhá prostřednictvím aplikace Miele.

Wash2Dry

Chytré propojení pračky a sušičky

Maximální komfort obsluhy: díky nové funkci Wash2Dry pošle vaše pračka po skončení praní svá data sušičce. Ta automaticky použije ten správný program. Vy už pak jen vložíte prádlo do sušičky, zapnete ji a navolíte Wash2Dry. Tak bude vaše prádlo vždy optimálně usušeno – ať už džíny, nebo košile. Pro využívání této funkce musí být přístroje přihlášeny v domácí WiFi síti.

SuperVision

Vše pod kontrolou – z ústředí ve vaší kuchyni

Na velkorysém displeji kuchyňských přístrojů se zobrazuje aktuální stav a případně zbývající doba činnosti ostatních přístrojů Miele, včetně příslušných upozornění. Na displeji pečicí trouby tak například můžete sledovat stav programu pračky. Pomocí funkce SuperVision si domácnost můžete vytvářet a plánovat efektivně a pohodlně – bez nutnosti mít po ruce chytrý telefon nebo tablet.

Aplikace Miele

Integrace chytré domácnosti