Prodloužená záruka Miele

Nabízíme vám exkluzivní záruku Miele až na 125 měsíců. V rámci našich akčních nabídek můžete získat prodlouženou záruku zdarma, nebo si na jednotlivé přístroje můžete zakoupit prodlouženou záruku na 125 měsíců.

 

Pro zakoupení prodloužené záruky online se prosím přihlaste do svého zákaznického účtu, registrujte svůj spotřebič a poté si můžete zakoupit požadovanou prodlouženou záruku.

Bezstarostnost s prodlouženou zárukou

Dlouhá životnost, optimální komfort a maximální kvalita. Nákup produktu značky Miele je ta nejlepší volba. Přejete si maximální bezpečnost a spolehlivost svého nového spotřebiče?  Úhradou jednorázového paušálního poplatku Vám společnost Miele nabízí exkluzivní záruku dle Vašeho výběru na dobu 5 let nebo 125 měsíců. 

Prodloužená záruka Miele znamená bezstarostnost i po uplynutí zákonné záruky. Nabízíme Vám profesionální péči a kompetentní řešení problémů současně.

Miele poskytuje při koupi přístroje standardní dvouletou záruku výrobce. Platnost prodloužené záruky Miele začíná v návaznosti na standardní záruku a je platná po dobu dalších tří nebo osmi let (podle zvolené délky prodloužené záruky).

Prodlouženou záruku Miele si můžete zakoupit výhradně na nový přístroj pořízený u autorizovaného prodejce na území České republiky. Můžete si ji rovněž obstarat u svého servisního technika Miele nebo na našich showroomech Miele Experience Center v Brně a v Praze.

Prodlouženou záruku Miele je možné zakoupit na vestavné kuchyňské přístroje, chladicí přístroje (kromě přístrojů MasterCool), pračky, sušičky, mandly  a volně stojící myčky Miele. Výhody z ní plynoucí se vztahují vždy ke konkrétnímu přístroji, který je specifikován výrobním číslem.

Prodlouženou záruku Miele nelze zakoupit na vysavače, žehlicí systém FashionMaster, vestavné nebo volně stojící kávovary, přístroje Ranges, přístroje MasterCool a přístroje Miele Professional.  Prodlouženou záruku Miele nelze uplatnit při používání přístrojů pro firemní, živnostenské či komerční účely.

Podrobné podmínky prodloužené záruky Miele

Výhody pro vás

Cena prodloužené záruky Miele podle délky platnosti:

Prodloužená záruka na

5 let*


3 990 Kč

Cena na jeden přístroj včetně DPH

Prodloužená záruka na

125 měsíců*


8 990 Kč

Cena na jeden přístroj včetně DPH

*Prodlouženou záruku Miele lze zakoupit v průběhu jednoho roku po zakoupení přístroje.

Placená prodloužená záruka

Prodloužená záruka na 5 let nebo na 125 měsíců

Pro zakoupení prodloužené záruky online se prosím přihlaste do svého zákaznického účtu, registrujte svůj spotřebič a poté si můžete zakoupit požadovanou prodlouženou záruku.

Záruka Miele

2 roky záruky na spotřebiče Miele

Na všechny domácí přístroje Miele vám po dobu dvou let od data nákupu poskytujeme záruku na spotřebič. V tomto období vám zdarma odstraníme veškeré výrobní závady nebo závady týkající se vady materiálu. Platí záruční podmínky Miele.

Akční nabídky Miele

Prodloužená záruka zdarma

Kvalitě našich produktů věříme! Proto nabízíme na řadu produktů prodlouženou záruku zdarma. Podívejte se níže, jaké prodloužené záruky aktuálně nabízíme zdarma v rámci našich akčních nabídek.

Do 31.1.2024 máte navíc možnost registrovat si prodlouženou 10letou záruku na motor Vašeho podlahového vysavače Miele, pokud jste si jej stihli zakoupit do konce roku 2023.

Prodlužte si záruku na sortiment chlazení

O 125 týdnů delší záruka

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele od nás získáte o 125 týdnů delší záruku zcela zdarma. Pro získání záruky je nutné se zaregistrovat vyplněním online registračního formuláře.

* Akce platí do 31.12.2024

Pro všechny sáčkové podlahové vysavače Miele

Prodlužte si záruku vysavače Miele o 125 týdnů

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte jakýkoliv podlahový vysavač Miele (nevztahuje se na tyčové, kartáčové a robotické vysavače) současně s XXL balením originálních sáčků Miele HyClean a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele prodlouženou záruku o 125 týdnů zcela zdarma.