Servis Miele

Poznejte naši komplexní podporu v případě opravy a další atraktivní balíčky služeb pro vaše přístroje Miele. Jsme tu pro vás.

Instruktážní videa

Zjistěte pomocí našich videí, jak můžete malé problémy se svými přístroji vyzkoušet vyřešit sami. Nevíte si rady s čištěním, údržbou nebo se správným zacházením vašeho přístroje? Podívejte se na naše instruktážní videa. 

Jsme vždy ve vaší blízkosti

Příjem oprav

Potřebujete-li si sjednat termín opravy naším servisním technikem Miele, můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle 800 MIELE1 (800 643 531) nebo online, využitím našeho kontaktního formuláře. Servisní služba Miele je vám vždy k dispozici.

Spotřebiče určené k opravě v rámci záručního i pozáručního servisu můžete zaslat přímo do našeho servisního střediska na adresu Miele, spol. s r.o., Vlastimila Pecha 1300/3, 627 00 Brno, nezapomeňte však přiložit kopii dokladu o koupi a podrobný popis závady včetně svých kontaktních údajů. Podrobnější info naleznete v "Záručních podmínkách a reklamačním řádu".

Excelentní servis

Kvalitu zákaznických služeb pravidelně ověřujeme anketami mezi zákazníky a kromě toho ji také necháváme prověřovat ze strany nezávislé instituce. To platí jak pro naše produkty, tak i pro technické služby, které poskytujeme zákazníkům.

Vzhledem k husté síti velmi dobře vyškolených techniků servisní služby Miele můžeme zajistit krátké příjezdové vzdálenosti a díky tomu i nejkratší možné reakční doby. Pro vás to znamená, že svůj přístroj budete moci zase brzy využívat ke své plné spokojenosti.

Prémiová instalace

Aby vám váš nový domácí spotřebič Miele přinášel dlouho radost a užitek, nabízíme vám jeho bezpečnou instalaci a kompletní zprovoznění servisní službou společnosti Miele. 

Poradenství u vás doma

Máte již řádně nainstalovány spotřebiče, přečetli jste si návod k obsluze, ale přesto byste uvítali odborné vysvětlení obsluhy přístroje? Zkontrolujeme zapojení přístrojů, nastavíme je a uvedeme do provozu, rádi vysvětlíme jejich obsluhu. 

Preventivní prohlídka Miele

Zachovejte hodnotu svého přístroje Miele a dopřejte si jeho profesionální vyčištění a ošetření odborníkem Miele. Díky našim servisním službám jsou vaše přístroje vždy v té nejlepší kondici

Prodloužení záruky

Miele vám na všechny přístroje poskytne záruku v délce 24 měsíců. Pokud byste se chtěli „pojistit“ na ještě delší dobu, nabízí vám Miele možnost rozšíření záruky prostřednictvím Prodloužené záruky Miele.

Pomoc při poruše

Mnohé poruchy a chyby, k nimž může dojít při každodenním provozu přístrojů, můžete odstranit i vy sami. V následující části najdete možné příčiny poruchy nebo chyby a pokyny k jejímu odstranění.

Rezervace technika

Rádi přijmeme váš požadavek na opravu online nebo i telefonicky na čísle 800 MIELE1 (800 643 531).

Návody k obsluze

Zde najdete návody k obsluze ke svým přístrojům Miele.

Prospekty a informace

Poskytujeme vám celou řadu informačních materiálů, jako jsou prospekty, rádce a kuchařky.

Kontaktní formulář

Popište nám svůj požadavek přes náš kontaktní formulář. Zákaznický servis Miele se vám co nejdříve ozve.

Originální náhradní díly Miele

Použití originálních dílů Miele zaručí, že vám přístroje Miele budou i nadále poskytovat požadovaný komfort. Doporučujeme, abyste prováděním oprav pověřovali výhradně techniky servisní služby Miele nebo pracovníky autorizovaného servisu.

3D4U – návody k 3D tisku

Pod označením 3D4U nabízí Miele od nynějška zdarma ke stažení příslušenství pro domácí 3D tiskárnu. Vyrobte si individuální příslušenství sami.

Profesionální servisní technik

Vzhledem k husté síti velmi dobře vyškolených techniků servisní služby Miele můžeme zajistit krátké příjezdové vzdálenosti a díky tomu i nejkratší možné reakční doby. Pro vás to znamená, že svůj přístroj budete moci zase brzy využívat ke své plné spokojenosti.

Najděte prodejnu Miele ve vaší blízkosti