Účinné vysávání v jakýkoliv moment.

Nový akumulátorový vysavač Duoflex

Silný výkon. Rychlá manipulace. Kompaktní konstrukce.

Objevte sílu a komfort nejnovějšího akumulátorového vysavače Miele: řada Duoflex je stejně výkonná jako běžné vysavače Miele1 a současně nabízí luxus volnosti bez kabelu a komfort systému SpeedLock.

Špičkový model řady

Duoflex Total Care

Poznejte všechny modely Duoflex

Duoflex HX1 Total Care
Akumulátorový vysavač
vysoký výkon | Grab&Go | lehký a kompaktní | rozsáhlá sada příslušenství
Doba dodání 1-7 pracovních dní
Duoflex HX1
Akumulátorový vysavač
vysoký výkon s automatickým přizpůsobením | přestavba přístroje | nordic modrá
Doba dodání 1-7 pracovních dní
Duoflex HX1 Cat & Dog
Akumulátorový vysavač
vysoký výkon | Grab&Go | lehký a kompaktní | nástavec na zvířecí chlupy
Doba dodání 1-7 pracovních dní
  • Doporučená prodejní cena je uvedena včetně DPH
  • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.

Výjimečný výkon. Výdrž akumulátoru až 55 minut.2 Automatické rozpoznání podlahové krytiny.

Vysoká sací síla

Díky vysoce výkonnému motoru Digital Efficiency a technologii Vortex nezůstane nikde žádný prach ani nečistoty.

Výdrž akumulátoru

Užijte si vysávání bez stresů s vysavačem Duoflex, jehož akumulátor Li-Ion dosahuje se sedmi vysoce výkonnými články výdrže až 55 minut2.

Automatické rozpoznání podlahové krytiny

Elektrokartáč MultiFloor se automaticky přizpůsobí každému typu podlahové krytiny, abyste to nemuseli dělat vy. Podlahová krytina je automaticky rozpoznána a otáčky kartáčového válce se jí přizpůsobí pro dosažení optimálního vysávání a komfortu.

Rychlejší a jednodušší vysávání s novým systémem SpeedLock

Využijte naši novou pojistku SpeedLock, abyste bez námahy přešli z režimu vysávání celým vysavačem na ruční přístroj.

S nástěnným držákem systému SpeedLock3 je Duoflex okamžitě připraven k použití v požadované modifikaci přístroje. Držák lze na stěnu připevnit snadno a prostorově úsporně.

Zjistěte více o našem systému SpeedLock

Rychle a flexibilně

Duoflex se vyznačuje promyšleným designem, který vám umožní přestavět kompletní přístroj pro větší dosah pojistkou SpeedLock bez námahy na ruční přístroj pro rychlé vysátí vyhlédnutého místa. Jeho nízká hmotnost a ergonomická konstrukce zajišťují snadnou manipulaci, rychlost a kompaktní ukládání.

Vynikající hygiena pro vás, váš domov a vaši rodinu

Click2open

Čistý domov. Čisté ruce.

Vyprázdněte odpadní nádobu na prach a předfiltr snadno jedním pohybem. S osvědčenou funkcí Click2open zbavíte jemný prachový filtr hrubých nečistot zcela snadno. Tak zůstane výkon vysoký a vaše ruce čisté.

Filtr Hygiene

Čistý vzduch

Filtr Hygiene vysavače Duoflex zadrží prach, pyly, zvířecí chlupy a alergeny. Duoflex dosahuje celkové účinnosti filtrace 99,99 %4. Tak je zabráněno zpětnému proudění jemných částic a dosaženo lepší kvality vzduchu v prostorách vašeho domova.

Duoflex Cat & Dog

Vysavač Duoflex Cat & Dog je se svým výkonem a flexibilní manipulací ideálním společníkem pro majitele domácích mazlíčků. Díky elektrokartáči Electro Compact je odstraňování zvířecích chlupů úplná hračka. A s možností flexibilní volby mezi dvěma režimy můžete podlahy, čalouněný nábytek i těžko dostupná místa vysát zcela snadno.

Elegantní integrace do bytového designu

Začleňte vysavač Duoflex stylově do svého bytového designu. S moderními barvami a kvalitní strukturou povrchů je mnohem víc než jen pouhým přístrojem – je estetickým doplňkem domova.

Harmonický design

Příliš hezký, než aby se schovával

Příslušenství a doplňkové vybavení

Vyšší komfort a všestrannost

Vždy v dosahu

Flexibilní hubice na spáry HX-CNXL zvyšuje dosah o 60 cm a zajistí ještě více flexibility.

 

 

 

Odstraňte chlupy bez námahy

S ručním kartáčem Electro Compact zachytíte vlákna, zvířecí chlupy a šupinky z pokožky na čalounění a autosedačkách s lehkostí.

 

 

 

Šetrné vysávání

Povrchy náchylné k poškrábání vysávejte pohodlně univerzálním kartáčem.

 

 

Větší volnost pohybu

Použijte prodlužovací hadici, abyste se dostali do těsných, úzkých nebo zahnutých míst.

 

 

Vyvinuto v Německu

Díky neustálému zdokonalování našich výrobních postupů vyrábíme prvotřídní vysavače, které přenesou vynikající výkon a kvalitu až k vám domů.

Časté dotazy

Vše, co potřebujete vědět o vysavači Duoflex

Naše standardy Miele zajišťují nejlepší výsledky vysávání. Pro dosažení stejného výkonu jako běžný vysavač1 sází Duoflex na motor Digital Efficiency a technologii Vortex.

S modelem Duoflex Cat & Dog, který je vybaven doplňkovým kompaktním elektrokartáčem, lze bez problému odstranit zvířecí chlupy z čalouněného nábytku i autosedaček.

Duoflex lze používat na všech typech podlah: elektrokartáč MultiFloor automaticky rozpozná podlahovou krytinu a přizpůsobí výkon, aby byla dosažena správná míra výkonu a sací síly. Kromě toho je k dispozici velký výběr modelů Duoflex s doplňkovým příslušenstvím. Jednoduše si vyberte model, který je nejvhodnější pro vaše požadavky.

Je-li to nutné, může se akumulátor vyměnit.

Díky dvoustupňovému filtračnímu systému je jemný prach spolehlivě zachycen s celkovou účinností filtrace 99,99 %4.

Při samotném použití jednotky PowerUnit bez elektrokartáče můžete dosáhnout výdrže akumulátoru až 55 minut. Při použití vysavače Duoflex s elektrokartáčem MultiFloor je na tvrdých podlahách dosaženo výdrže akumulátoru 17 minut. Ideální pro plochy do 60 m².

 

 

 

1 Vybavení závisí na modelu.

1 Čisticí výkon ve srovnání s podlahovým vysavačem Miele Complete C3 (SGEF3) s turbokartáčem STB 305-3 (zachycování prachu z koberce a tvrdé podlahy s drážkami, zachycování vláken z koberce). Podle IEC 62885-2.

2 Platí pro stupeň výkonu 1 bez připojeného elektrokartáče. Až 12 minut na tvrdých podlahách při maximálním stupni výkonu s připojeným elektrokartáčem MultiFloor.

3 Vybavení závisí na modelu.

4 Podle IEC 62885-4.