Pro každý domov ten správný vysavač

Vysavače, na které se můžete spolehnout

U Miele najdete vysavač pro jakoukoliv domácnost, bez ohledu na velikost a podlahovou krytinu.
Velké množství komfortních funkcí zaručuje čistý a hygienický domov – od časově řízeného automatického vysávání, přes filtrování bakterií a virů proti alergiím a mnohem víc.

Akumulátorové vysavače

Náš inovativní design vysavače 3 v 1 v kombinaci s vysoce výkonným akumulátorem vám umožní dosáhnout bez námahy do všech míst a flexibilně vyčistit všechny podlahové krytiny. Střídejte rychle a snadno různé ergonomické designy pro ještě více komfortu při obsluze bez námahy.

Triflex HX1

Triflex HX2

Triflex HX2 Pro

Bezsáčkové vysavače

Hygienické vyprázdnění na stisknutí tlačítka v kombinaci s vysokou kvalitou a výkonem Miele. S volitelným příslušenstvím pro alergiky, samočisticím filtrem a vynikajícím výkonem pro zachycování jakéhokoliv druhu nečistot: od hrubé špíny až po jemný prach. Ivše mezi tím.

Blizzard CX1 Excellence PowerLine

Sáčkové vysavače

Klasický design, a to z dobrého důvodu: naše sáčkové modely není potřeba vyprazdňovat tak často, efektivně zachycují prach a poskytují extrémně vysoký výkon. Individuální nastavení podle vaší tělesné výšky a tichý provoz zajišťují ještě více komfortu při obsluze.

C1 Classic

C2 Compact

C3 Complete

C3 Complete – Comfort

Robotické vysavače

Pokrokové a důkladné: naše robotické vysavače vyřídí vysávání za vás. Tak máte více času na věci, které jsou pro vás důležité. Samonabíjecí režim v kombinaci se speciálním sacím systémem, který se přizpůsobí vaší podlahové krytině, se postarají o autonomní provoz.

Scout RX3

Scout RX3 Home Vision

Vysavače Cat & Dog

Tak nemají zvířecí chlupy zaručeně žádnou šanci: naše vysavače Cat & Dog jsou totiž vybaveny speciálními funkcemi, nástavci a filtry pro různé povrchy – integrováno je také praktické světlo pro rozpoznání chlupů a speciální kartáče pro snadné vysávání spár a čalounění.

Vysavače Cat & Dog

Již vysavač Miele máte?

Naše originální produkty, příslušenství a náhradní díly Miele vám zaručí dokonalý výsledek vysávání a dlouhou životnost vašeho vysavače.

Příslušenství k vysavačům

Mnoho dobrých důvodů pro značku Miele

Dlouhá životnost po mnoho let

Naše produkty jsou konstruovány tak, aby vydržely mnohem víc, než je každodenní rutina, jak dokazují naše vlastní testovací metody. Pokud vás to napadne, pravděpodobně jsme to otestovali.

*Další informace na: miele.cz/20let

Immer Besser – Vždy lepší, již od roku 1899

Již od prvního dne se Miele řídí příslibem své značky „Immer Besser“ – „Vždy lepší“ a od jakživa je synonymem kvality a dlouhé životnosti. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující pocit jistoty, že s prémiovými produkty Miele učinili moudré rozhodnutí – pravděpodobně na celý život.
 

Nákupní poradce Miele

Nejste si jistí, který vysavač je ten správný? Jednoduše odpovězte na několik otázek a najděte model, který bude ideální právě pro vás.