Čisticí prostředky Miele

S čisticími prostředky Miele dosáhnete jednoduše a spolehlivě těch nejlepších výsledků. Produkty jsou vyvíjeny a testovány ve vlastních laboratořích Miele ve spolupráci s vybranými dodavateli. Všechny receptury jsou perfektně přizpůsobené vašim přístrojům Miele.

Jednoduše perfektní praní. S Miele.

V zájmu trvalého dosahování optimálních výsledků je také důležité používat správné prací prostředky. Ne všechny běžné prací prostředky perou v každé pračce stejně dobře. Proto vám nabízíme prací prostředky Miele, které jsou určeny speciálně pro pračky Miele.

Jednoduše perfektní mytí nádobí. S Miele.

Mycí programy různých výrobců přístrojů se v dnešní době výrazně liší. Ne všechny mycí prostředky, které jsou běžně k dostání, dosahují v každé myčce nádobí stejně dobrých výsledků. Proto vám nabízíme mycí prostředky, které jsou určené speciálně pro myčky nádobí Miele.

Příjemná svěžest ze sušičky

Se sušičkou Miele si vychutnáte mimořádný komfort dlouhotrvající a vyvážené vůně. Flakóny s vůní Miele zahalí prádlo během sušení do vaší oblíbené vůně.

Nejlepší péče pro dlouhodobou spolehlivost.

Domácí přístroje Miele se vyznačují prvotřídní kvalitou, mnoha funkcemi a nadčasovým designem. Péče o přístroje Miele s využitím ošetřujících prostředků Miele zabrání poškození vašich přístrojů a zajistí, aby vypadaly déle jako nové.

UltraPhase - Designed to achieve the best washing results

Miele přineslo revoluci v péči o prádlo: žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere bílé i barevné prádlo tak důkladně jako dvoufázový systém Miele.

PowerDisk - A highly effective automatic dishwasher detergent

Díky automatickému dávkování správného množství mycího prostředku ve správný čas se systém PowerDisk postará o to, abyste využili skutečný potenciál myčky Miele AutoDos. Po umístění udělá práci za vás a vy si můžete jednoduše užívat mimořádně efektivní a ekologické mytí nádobí.

Na začátek stránky