Slavíme 25 let ve světě kávy

Kávovary Miele
Dokonalost přesně podle vaší chuti

Slavíme 25 let ve světě kávy

Dokonalost přesně podle vaší chuti

Dokonalé aroma je kompozice s mistrovskou přesností: čerstvě namletá zrnková káva a rovnoměrně krémová mléčná pěna, připravená pokaždé se stejnou péčí. Poznejte kávovar, který bude přesně lahodit vaši chuti – „Immer Besser – Vždy lepší“.

Objevte celou škálu kávovarů Miele

CM5 Silence

Vychutnejte si svou chvíli s kávou v absolutním klidu – od výběru své oblíbené zrnkové kávy až po první doušek. U našich kávovarů řady CM5 jsme snížili hlučnost mletí ve srovnání s předchozími modely o 50 %.

CM6 MilkPerfection

Dokonale krémová mléčná pěna učiní z kávy Flat White nebo Latte Macchiato zážitek pro všechny smysly. Dvojitý Venturiho princip našich kávovarů řady CM6 zajišťuje horkou mléčnou pěnu s mimořádně jemnou a lehkou konzistencí.

CM7 CoffeePassion

Naše kávovary řady CM7 jsou navrženy pro milovníky kávy s citem pro dokonalost. Díky třem zásobníkům na zrnkovou kávu* si pro své oblíbené speciality můžete vybrat přesně ten správný druh kávy.
*Patent: EP 2957199. Vybavení závisí na modelu.

Váš styl, váš vkus – vyberte si z množství barev tu svou.

Zlatorůžová

Ostružinová

Obsidian černá

Easy to clean coffee machines

Údržba bez námahy

Snadné čištění

Odkapávací misku, zásobník na vodu a zásobník na kávovou sedlinu lze snadno vyjmout a díky funkci ComfortClean jsou vhodné pro mytí v myčce nádobí. Vybrané modely řady CM7 za vás díky funkci AutoDescale převezmou i odvápňování zcela automaticky.

Přesnost na stisknutí tlačítka – zcela podle vaší chuti

Režim Expert

S mnoha profilovými nastaveními, kontrolou nad množstvím namleté kávy a způsobem extrakce jsou naše kávovary CM6 a CM7 určeny k tomu, aby vám naservírovaly šálek kávy připravený přesně podle vaší chuti.

MilkPerfection

Inovativní dvojitý Venturiho princip našich kávovarů řady CM6 zajišťuje horkou mléčnou pěnu s mimořádně jemnou a lehkou konzistencí. Výsledkem je šálek, který působí tak dokonale, jak i chutná.

Smart Home

S aplikací Miele můžete svůj kávovar ovládat zcela snadno.

Wifi Conn@ct

Maximální přesnost bez námahy

Díky personalizovaným profilům dokáží naše kávovary snadno a rychle připravit kávovou specialitu zcela podle vaší chuti. A s naší funkcí OneTouch for Two můžete připravit rovnou dva nápoje najednou – káva, která je jednoduše příliš dobrá, než abyste si ten požitek nechali pro sebe.

Tichý mlýnek na zrnkovou kávu

Naše kávovary CM5 byly vyvinuty k tomu, aby vytvářely příjemné prostředí, zatímco vy si užíváte jedinečné chvíle s kávou. Každá z těchto chvil by měla být zcela mimořádná – proto se vaše zrnková káva mele velice tiše.

Horká voda

Kávovary CM6 a CM7 vám na stisknutí tlačítka naservírují horkou vodu s přesnou teplotou.

Vyhřívaná plocha pro uložení šálků

Díky předehřátým šálkům zůstane káva déle teplá.

Cup sensor

CupSensor našich kávovarů CM7 přesně ví, jak velký šálek jste pod trysku umístili, a podle toho se přizpůsobí. Tak je redukováno postříkání okolí šálku a je zajištěna perfektní teplota kávy.

Průvodce kávovary

 

 

                  

 

Údržba pro váš přístroj

V našem e-shopu najdete vše pro udržení kávovaru Miele v perfektním stavu a zajištění dlouhé životnosti.

Na začátek stránky