Miele UltraPhase vor einer Miele Waschmaschine

UltraPhase – vyvinuto pro perfektní výsledky

UltraPhase – vyvinuto pro perfektní výsledky

Miele přineslo revoluci v péči o prádlo: žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nepere bílé i barevné prádlo tak důkladně jako dvoufázový systém Miele.

Set 6 UltraPhase
Miele UltraPhase 1 a 2
Zásoba pracích prostředků Miele na půl roku
Doba dodání 1-4 pracovní dny
Set 6 UltraPhase Sensitive
Miele UltraPhase 1a 2 Sensitive
Zásoba pracích prostředků Miele Sensitive na půl roku
Doba dodání 1-4 pracovní dny

Poznejte UltraPhase - vysoce účinný a vždy perfektně dávkovaný prací prostředek

Použitím našeho pracího prostředku UltraPhase jste již učinili důležitý krok směrem k tomu, abyste si mohli užít maximálně účinné a ekologické praní. Prostředek UltraPhase byl vyvinut speciálně pro pračky se systémem TwinDos®. S tímto automatickým dávkovacím systémem dosáhnete nejen perfektních výsledků praní, ale také zajistíte, aby vaše pračka zůstala stále čistá a hygienická.*

Intuitivní dávkování

Speciálně vyvinut pro usnadnění vašeho života. Prací prostředek UltraPhase se do systému TwinDos® vloží jednou a je perfektně dávkovaný a přidávaný do procesu praní vždy v optimálním čase. Takto opětovně dosáhnete maximálního pracího účinku při jednoduchém použití.

30% úspora pracího prostředku**

UltraPhase 1 a 2 se přidávají do procesu praní přesně ve správný časový okamžik v přesně správném dávkování. To odstraňuje skvrny, chrání barvy a ušetří až do 30% pracího prostředku ve srovnání s manuálním dávkováním. A to není jen jednoduchý příslib, my jsme si to nechali otestovat a potvrdit institutem Hohenstein.

Záleží nám na životním prostředí

UltraPhase je vysoce účinný již od 30 °C. Takto ušetříte nejen energii, díky nízké teplotě praní šetříte také naše životní prostředí

Podívejte se na náš systém TwinDos® v akci

UltraPhase

Od zářivých barev až po oslňující bílé prádlo – díky nové formuli od Miele s Aqua Fragrance.

UltraPhase Sensitive

Odstraňování skvrn a ochrana barev – i při nízkých teplotách. Obsahové látky jsou zvláště příjemné pro citlivou pokožku, zcela bez aromatických látek a barviv.

TwinDos® a UltraPhase

Dokonalá dvojka

Náš sortiment pracích prostředků UltraPhase vás nadchnul, ale ještě nemáte pračku se systémem TwinDos®? Tento inteligentní systém dávkuje dvoufázový prací prostředek každému prádlu na míru. Tak ušetříte čas a až 30 % pracího prostředku ve srovnání s ručním dávkováním.

Prohlédněte si naše nejoblíbenější automatické pračky TwinDos®

WEG675 WCS TDos&9kg
Pračka s předním plněním W1:
A I 9 kg I 1 400 ot/min I automatické dávkování I předžehlení I Miele@home
Doba dodání 1-7 pracovních dní
  • Doporučená prodejní cena je uvedena včetně DPH
  • V případě zájmu o instalaci je nutné si tuto službu objednat prostřednictvím zákaznického servisu Miele na tel. čísle 800 643 531 (800 MIELE1). Tato služba je zpoplatněná dle aktuálního ceníku servisních služeb (https://media.miele.com/ex/cz/Cenik-servisnich-sluzeb-domacnost-CZ-2024.pdf).
  • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.

* Vědecky prověřeno vysokou školou Albstadt-Sigmaringen a oceněno zlatým štítkem institutu pro integrační hygienu a virologii InFluenc_H. Platí pro všechny modely s dávkováním TwinDos® a se systémem PowerWash v programu „Bavlna – hygiena 60 °C“ a s přídavnou funkcí AllergoWash. Popis metody najdete pod následujícím odkazem: https://www.miele.com/wa-c

** Ve srovnání s ručním dávkováním