Vylepšete svou kuchyni

Objevte kuchyňské spotřebiče Miele

Všechny spotřebiče Miele jsou navrženy tak, aby měly dlouhou životnost, kladly důraz na udržitelnost díky účinnosti a inovativním funkcím a dále obohatily vaši kuchyni nadčasovým vzhledem.

Trouby Miele

Vestavné trouby umístěné nezávisle na varné desce pro větší flexibilitu instalace, parní trouby vhodné pro přípravu chutných zdravých pokrmů, samostatné mikrovlnné trouby nebo kombinované trouby, které spojují techniky vaření - máme troubu Miele pro každý typ kuchyně a kuchaře.

Trouby

Varné desky Miele

 

Navrženy tak, aby je bylo možné nainstalovat samostatně nebo je sladit se stávajícími prvky. Naše indukční, elektrické, plynové a odsávací varné desky dokonale doplní Váš osobní vkus a způsob použití.

Varné desky

Odsavače par Miele

K dispozici jsou nástěnné a vestavné modely, jako sání dolů a stropní odsavače nebo dokonce integrované do našich indukčních varných desek. Odsavače par Miele mohou sloužit jako klasické nebo moderní, poutavé ozdoby vaší kuchyně nebo se snadno začlenit pro čistý a neomezený výhled.

Odsavače par

Chladničky a mrazničky Miele

Objevte výhody moderní lednice, mrazničky nebo vinotéky. Bez ohledu na typ a model jsou naše spotřebiče k dispozici s různými chytrými inovacemi; stálá teplota a vlhkost na všech úrovních, bez nutnosti odmrazování, tichý a úsporný provoz a další.

Chladničky a mrazničky

Myčky nádobí Miele

Naše myčky nádobí jsou navrženy tak, aby je bylo možné umístit pod stávající pracovní desku, aby byly volně stojící s vlastní pracovní deskou, aby byly částečně integrované a hladce splynuly s kuchyňským nábytkem, nebo aby byly vestavěné, skryté a působily minimalisticky. Pro každou kuchyňskou sestavu se najde jedna.

Myčky nádobí

Kávovary Miele

Pro pečlivě připravenou kávu stisknutím tlačítka. S funkcemi, jako je tiché mletí kávových zrn, dokonalá mléčná pěna a personalizované nastavení pro každý šálek. K dispozici jsou stylové volně stojící modely nebo vestavné, které dokonale ladí se stávajícími spotřebiči.

Volně stojící kávovary

Vestavné kávovary

Již vlastníte Miele?

Naše originální příslušenství nabízí stejně vysokou kvalitu jako naše spotřebiče a zajišťuje dokonalou kompatibilitu.

Příslušenství pro vaření

Příslušenství pro myčky nádobí

Příslušenství pro chladničky a mrazničky

Příslušenství pro kávovary

Miele kulinářský zážitek

Prozkoumejte původ výjimečného

Miele kulinářský zážitek

Dobré důvody pro výběr Miele

Stvořeno pro dlouhou životnost

Naše produkty jsou konstruovány tak, aby vydržely mnohem víc, než je každodenní rutina, jak dokazují naše vlastní testovací metody. Pokud vás to napadne, pravděpodobně jsme to otestovali.

*Další informace: miele.cz/20let

Vždy lepší již od roku 1899

Od samého počátku si Miele zakládá na kvalitě, a proto si s jistotou a hrdostí stojíme za celým naším sortimentem. Protože prémiové výrobky vyžadují méně údržby a mají delší životnost.