Péče o prádlo, která předběhla svou dobu

Dlouhá životnost znamená tu pravou udržitelnost

Přístroje Miele jsou dimenzovány na dlouhou životnost, vyznačují se nadčasovou elegancí a intuitivními inovacemi, díky kterým je každý pohyb výjimečně jednoduchý. Udržitelnost je pro nás velice důležitá, proto u našich přístrojů sázíme na energetickou účinnost a dlouhou životnost.

Pračky Miele

Udržitelná péče o prádlo: automatické dávkování pracího prostředku a inovativní funkce zajišťují optimální výsledky praní a chrání vaše oblečení. Podle potřeby najdete u Miele různé možnosti instalace: možnost věžového uspořádání pračky a sušičky, vestavbu pod pracovní desku nebo postavení vedle sebe.
Pračka by neměla být slyšet, proto je každý přístroj testován nejen s ohledem na mimořádně dlouhou životnost, ale také na mimořádně tichý chod.

 

Perfektní péče o prádlo a optimální čistota

TwinDos® - automatické dávkování

Vždy použije jen tolik pracího prostředku, kolik opravdu potřebuje. S naším unikátním systémem TwinDos® si pračka sama nadávkuje optimální množství pracího prsotředku v ten správný okamžik. Objevte výhody praní v pračce se systémem TwinDos®, budete nadšeni efektivitou i samotným výsledkem a zároveň ušetříte svůj drahocenný čas.

Sušičky Miele

S Miele usušíte své prádlo tak šetrně a úsporně jako nikdy dřív: protože sušičky s tepelným čerpadlem se vyznačují tou nejvyšší energetickou účinností a nejlepšími výkonnostními parametry. Nízké teploty technologie tepelného čerpadla navíc chrání vlákna vašeho prádla a jsou vhodné i pro choulostivé textilie.

Naše sušičky T1 jsou vybaveny technologií EcoSpeed – rychlou a udržitelnou možností sušení vašeho oblečení. V kombinaci s technologií EcoDry můžete při minimální spotřebě elektrické energie usušit plnou náplň až o 20 minut rychleji.

Energeticky účinné a jemné k prádlu

Pračky se sušičkou Miele

Pračka se sušičkou Miele nepřipouští žádné kompromisy a šetří místo. Objevte inovativní komfortní funkce, které vám usnadní každodenní život: automatické dávkování pracího prostředku, méně žehlení, rychlé a úsporné programy a ještě mnohem víc.

Pračky se sušičkou

Nemůžete se rozhodnout?

Využijte našeho praktického nákupního poradce a najděte svůj přístroj Miele, který dokonale odpovídá vašim potřebám. Jednoduše odpovězte na několik otázek a pusťte se do toho.

 

 

Žehlicí přístroje Miele

Dokonalá konečná úprava prádla: teprve vyžehlením získá mnoho textilií perfektní vzhled.
Mimořádně snadno, pohodlně, rychle a efektivně toho dosáhnete s parním žehlicím systémem Miele FashionMaster a mandly Miele. Snadno a rychle vyhlazené oblečení bez záhybů.

Žehlicí přístroje

Přístroj Miele už máte?

Pak o něj nezapomeňte pečovat s vhodnými ošetřujícími přípravky. Pouze s originálním příslušenstvím a náhradními díly Miele je zaručena dokonalá kompatibilita.

Pro nejlepší výsledky praní

Prací prostředky

Pro svěží, dlouhotrvající zážitek z vůně

Vůně do sušičky

Mnoho doplňkových funkcí pro ještě více komfortu v kvalitě Miele

Příslušenství

Originální náhradní díly Miele – sladěné s vaším přístrojem

Náhradní díly

Mnoho dobrých důvodů pro značku Miele

Dlouhá životnost po mnoho let

Naše produkty jsou konstruovány tak, aby vydržely mnohem víc, než je každodenní rutina, jak dokazují naše vlastní testovací metody. Pokud vás to napadne, pravděpodobně jsme to otestovali.

Pro více informací: miele.cz/20let

Immer Besser – Vždy lepší, již od roku 1899

Již od prvního dne se Miele řídí příslibem své značky „Immer Besser“ – „Vždy lepší“ a od jakživa je synonymem kvality a dlouhé životnosti. Pro naše zákazníky to znamená uklidňující pocit jistoty, že s prémiovými produkty Miele učinili moudré rozhodnutí – pravděpodobně na celý život.
 

Poznámky

*Více informací na: miele.cz/20let