Dalad Kambhu

Kosmopolitní osobnost s kulinářskou misí

S kulturními kořeny v Thajsku a příběhy o úspěchu na restauratérské scéně v New Yorku je Dalad Kambhu opravdovou inspirací. Po své první kariéře jako modelka je nyní uznávanou šéfkuchařkou v Berlíně. S vlastním vizionářským stylem, který propůjčuje autentické thajské kuchyni osobité kouzlo. I bez tradičního vzdělání v kulinářských uměních jí vášeň k vaření přinesla to nejvyšší možné ocenění – michelinskou hvězdu.

S čím vaří?

Inovativní funkce

Konvektomat

Vařte chytře

Indukční varná deska

Inovativní funkce

Pečicí trouba

„V této pozici by mělo být víc žen.“

Dalad Kambhu komentuje, že v roce 2019 byla jako jediná žena oceněná michelinskou hvězdou.

Daladin příběh

Její příběh není jedním z těch, jak se z modelky najednou stala šéfkuchařka – na tom Dalad trvá. Místo toho je ženou, která se nikdy nevzdává: to její touha učit se stále něco nového, experimentovat a zkoušet jí umožnila rozvinout svoji skutečnou kreativitu jako renomovaná šéfkuchařka.

 

        

Inspirativní vize

Snaha o přípravu pokrmů bez plýtvání

Dalad se snaží věnovat se své kuchařské vášni co nejudržitelněji. Proto často sdílí své tipy a triky, jak snížit potravinový odpad a prodloužit čerstvost surovin. Malé chytré návyky správného uchovávání potravin mohou udělat velký rozdíl – ona jde však ještě dál: její rozhodnutí spolupracovat s Miele spočívá také ve společném vyznávání trvalé udržitelnosti, jak se ukazuje například v technologiích jako například v zásuvkách PerfectFresh, které udrží zeleninu v chladničce 5x déle čerstvou. Nebo ve funkci sous-vide pro vakuování potravin.

„Chtěla bych lidi inspirovat ke změně myšlení. Proč nevyrobit vlastní drobné občerstvení z bramborových slupek? Neuložit nakrájený chléb do mrazničky? Chtěla bych dosáhnout, aby nápady jako tyto, byly prvními myšlenkami, které člověka napadnou – než jídlo jednoduše vyhodí.“

 

         

 

Jako v opojení

První dojem z Dalad je spíše klidný, zdrženlivý a rezervovaný. Ale nenechte se zmýlit. Je to skutečná mistryně ve světě šéfkuchařské elity a má stejně tak vysoké nároky na sebe, jakož i na přístroje, které si mohou užívat to privilegium, že našly místo v její kuchyni.

Když se rozhodovala, jaký z kuchyňských přístrojů Miele by chtěla vyzkoušet nejdříve, zaujala ji jako první varná deska TwoInOne. Působivý výkon a integrovaný automatický odsavač par jí umožňují veškerou kontrolu, kterou si při vaření přeje. Díky zóně PowerFlex XL se voda rychleji přivede k varu. A s místem na čtyři velké hrnce nebo pánve získává potřebnou rychlost a flexibilitu, aby mohla svou kreativitu rozvinout naplno.

Dalad ráda potvrzuje, že varná deska TwoInOne poskytuje okamžitý maximální výkon a kontrolu, což jí umožňuje dát volný průchod své kreativitě.

„10 let jsem žila ve městě, které nikdy nespí. Proto si tolik užívám, když mohu celou svou energii vložit do své práce.“

 

Teď je řada na vás

Připravit, pozor, vařit!

Objevte další příběhy

Helena Rizzo

Tato neuvěřitelně talentovaná šéfkuchařka z Brazílie poskládá z každé ingredience, která se jí dostane do ruky, celý příběh.

Azuma Makoto

Tento renomovaný umělec z Japonska inspiroval naše šéfkuchaře ke skutečně vrcholné kreativitě.

Kyle Connaughton

Tento kuchař, oceněný 3 michelinskými hvězdami, se zavázal zachovat dokonalost jednotlivých surovin od jejich původu až po prezentaci na talíři.

Objevte nový svět vaření s generací 7000: pečicí trouby, indukční varné desky, kávovary a mnohem více.

Miele. Kvalita, která předběhla svou dobu