Správné řešení pro každou vestavbu

Do skupiny vestavných odsavačů par Miele patří panelové, podstavné, vestavné plošné a zabudované odsavače par. Odsavače par z této kategorie jsou vhodné pro vestavbu do vestavných skříněk a pod ně anebo do individuálních odtahových a cirkulačních řešení.

Vestavné panelové odsávače par

Téměř neviditelné: vestavné panelové odsavače par Miele se montují do horní skříňky. Pod skříňkou je vidět jen úzký ovládací panel – podle modelu v nerezovém provedení nebo v obsidian černé. Suverénním řešením pro obzvlášť puristicky laděnou kuchyni je varianta s průhledným skleněným panelem.

Podstavné odsávače par

Pokud nechcete přijít o skladovací prostor v horních skříňkách, představují podstavné odsávače par Miele řešení, které vám ušetří místo. Kompaktní, ale přesto výkonné. Můžete je namontovat pod horní skříňku nebo i volně na stěnu. Ideální řešení především pro malé kuchyně.

Vestavný plošný odsávač par

Náročný individuální design kuchyně – např. s nápadným komínem – lze realizovat díky vestavným plošným odsávačům par. Toto provedení vám nabízí prakticky neomezenou svobodu při plánování a uspořádání. Je ideální pro zakázkové kuchyně. Popusťte uzdu své fantazii!

Zabudovatelné odsávače par

Ti z vás, kteří by odsávač par nejraději vůbec neviděli, se určitě rozhodnou pro zabudovatelné odsávače par Miele. Nenápadně zmizí v řadě horních skříněk, jakmile tělo odsávače zakryjete lištou v dekoru kuchyně. Po zavření není odsávač vidět. Čelní strana kuchyně působí homogenním a puristickým dojmem.