Tak najdete ten správný odsavač par – nástěnný i stropní

Chtěli byste si koupit nový odsavač par, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Jednoduše našemu nákupnímu poradci odpovězte na několik krátkých otázek k potřebnému odsávacímu a filtračnímu výkonu. On vám pak najde odsavač par, který je pro vaše kuchyňské zařízení nejvhodnější.

 

• Jaký odsavač par je vhodný do vaší kuchyně? Máme celou řadu odsavačů par, které se postaví jakékoliv výzvě. Výběr správného výkonu odsávání, správného filtru a správného typu odsavače par zajistí, aby ve vaší kuchyni zůstal příjemný vzduch bez zápachu.

 

• Jaký filtr odsavače par je ten správný pro vás? Naše odsavače par jsou vhodné pro každý typ filtru. Ať už tukový, uhlíkový, nebo s aktivním uhlím – naše filtry udrží vaši kuchyni bez nežádoucích pachů.

 

• Jaké funkce a jaký design jsou pro vás důležité? Naše odsavače par jsou vybaveny širokou škálou volitelných možností a lze je namontovat na stěnu nebo doplnit otevřenou kuchyni o kuchyňský ostrůvek.

 

Poznejte naši kompletní nabídku odsavačů par a souvisejících produktů

Všechny kapoty na vaření

Náhradní díly

Příslušenství

Na začátek stránky