• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Odsavače par

Bez něho to nejde: odsavač par je nepostradatelnou součástí kuchyně. Stará se totiž o dobrou kvalitu vzduchu a filtruje tuky a zápachy. A kromě toho ještě dobře vypadá – vyberte si z různých druhů provedení ten správný odsavač, který odpovídá designu Vaší kuchyně a Vašim požadavkům.

Nástěnné a ostrovní odsavače par

Miele vám nabízí všechny základní varianty odsavačů par – pro formálně i funkčně nejlepší řešení ve vaší kuchyni. Okouzlí vás markantními liniemi a perfektním zpracováním. Ať už nástěnné nebo ostrovní řešení, tyto odsavače par vždy přitáhnou každý pohled.

Systémy výsuvných odsavačů par

Výsuvný odsavač par od Miele integrovaný do pracovní plochy je téměř neviditelný a nabízí tak nerušený přehled. V případě potřeby se vysune motoricky ze spodní skříňky do ideální pozice pro odsávání. Různé výšky místností nebo šikmé stropy již nepředstavují žádný problém.

Stropní odsavače par

Stropní odsavače par se perfektně hodí k decentní vestavbě nad kuchyňské ostrůvky. Nejlépe se hodí do otevřených kuchyní a umožňují volný výhled do obytné zóny.

Vestavné odsavače par

Panelové, podstavné a vestavné odsavače par Miele se hodí pro klasickou vestavbu do horních kuchyňských skříněk nebo pod ně. Vestavné plošné odsavače nabízí prakticky neomezenou tvůrčí svobodu. Optimálně jsou vhodné pro individuální řešení, například k vestavbě do vyzděného komínu, který je typický pro venkovský typ kuchyní.

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.