Hodí se (téměř) do každého výklenku

Pro malé výklenky
Tím využijete malé výklenky co nejlépe: přístroj s výškou pouze 35 cm se hodí ideálně také do nástavných nebo horních skříněk.Přístroje SideControl s ohřevným prostorem o objemu 17 litrů jsou ideálním řešením pro kuchyně s omezeným prostorem. Tak můžete ohřívat pokrmy a nápoje s úsporou místa nebo rychle připravit malé chuťovky pro občerstvení – přístroje jsou i přes jejich zmenšené rozměry dostatečně výkonné. Na otočný talíř s průměrem 28 cm umístíte pohodlně talíř nebo více malých nádob, jako například šálky.
Vestavba šetřící místo
Optimální využití prostoru: také tento výklenek naleznete v mnoha nástavných nebo horních skříňkách. Pro vestavbu doporučujeme dodatečnou vyrovnávací lištu.Přístroje SideControl s ohřevným prostorem o objemu 17 litrů jsou ideálním řešením pro kuchyně s omezeným prostorem. Tak můžete ohřívat pokrmy a nápoje s úsporou místa nebo rychle připravit malé chuťovky pro občerstvení – přístroje jsou i přes jejich zmenšené rozměry výkonné. Na otočný talíř s průměrem 28 cm umístíte pohodlně talíř nebo více malých nádob, jako například šálky. 
Optimální využití horní skříňky
Tento model se ideálně hodí do horních skříněk se standardní šířkou. Pro vestavbu do tohoto výklenku doporučujeme dodatečnou vyrovnávací lištu.
Rozmanitě kombinovat
Sestavte si svůj individuální výběr přístrojů: naše přístroje s ovládáním TopControl lze optimálně kombinovat s dalšími vestavnými přístroji Miele, například s kávovarem nebo parní troubou.Ve velkorysém nerezovém ohřevném prostoru připravíte perfektně také větší pokrmy, jako např. drůbež nebo nákypy. Pohodlně a flexibilně využijte otočný talíř s průměrem 40 cm, na který můžete současně umístit různé druhy nádob nebo více nádob, šálků nebo talířů. Tím se stává Vaše mikrovlna partnerem ve výšce očí, pokud se jedná o přípravu jídel ve velkém stylu.
Ať už plánujete novou kuchyni, nebo byste chtěli přístroj ve stávající kuchyni vyměnit: mikrovlnné trouby Miele můžete integrovat do všech běžných výklenků pro vestavbu.Stávající prostor přitom využijete vždy přesně tak, jak potřebujete: různé přístroje mají ohřevné prostory různých velikostí a náležitě přizpůsobené otočné talíře.
Nezávisle využívat 
Nemáte k dispozici vhodný výklenek? Potom je správným řešením volně stojící přístroj, který můžete flexibilně umístit na pracovní desku. Do ohřevného prostoru o objemu 26 litrů s otočným talířem o průměru 32 cm toho umístíte mnoho: talíře, misky nebo několik malých nádob. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu