Tak najdete tu správnou mikrovlnnou troubu do vaší kuchyně

Chtěli byste si koupit novou mikrovlnnou troubu, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Jednoduše našemu nákupnímu poradci odpovězte na několik krátkých otázek ke svým preferencím při vaření, rozmrazování a grilování. On vám pak najde model, který je pro vaše individuální požadavky nejvhodnější.

 

• Jaká mikrovlnná trouba je pro vaši kuchyni ta správná? Nabízíme celou řadu mikrovlnných přístrojů, mezi nimi také kombinovanou pečicí nebo parní troubu s mikrovlnou, volně stojící modely nebo přístroje pro pevnou vestavbu do výklenku.

 

• Jakou velikost a ovládací prvky upřednostňujete? Naše mikrovlnné trouby jsou dostupné v různých vnějších rozměrech a s různou kapacitou ohřevného prostoru. Kromě toho se můžete rozhodnout pro ovládací prvky nahoře nebo na boku a jestli se dvířka budou otevírat dolů nebo do strany.

 

• Jaké funkce a specifikace jsou pro vás důležité? Naše mikrovlnné trouby nabízejí celou řadu volitelných možností: funkci Popcorn, SoftOpen a SoftClose pro jemné otevírání a zavírání dvířek nebo gril pro rychlé a rovnoměrné zhnědnutí jsou jen některými z nich.

 

Poznejte naši kompletní nabídku mikrovlnných trub a souvisejících produktů

Všechny mikrovlnky

Příslušenství

Náhradní díly