• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Mikrovlnné trouby

Vaše kuchyňská technika by měla být stejně individuální jako Vaše životní návyky. S mikrovlnnými přístroji Miele se k tomuto ideálu dostanete o kousek blíž. Aby se mohly co nejlépe splnit různé požadavky, nabízí Miele mikrovlnné přístroje v různých provedeních.

Provedení

Hodí se k vašim požadavkům

Vaše kuchyně: tak individuální jako váš život a vaše zvyklosti. Vaše přístroje: perfektně se hodí k vašim prostorovým podmínkám a preferencím obsluhy. Mikrovlnné přístroje Miele existují v různých provedeních – pro kuchyni vybavenou na míru a přesně podle vašich individuálních přání.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

Provozní způsoby

Obohatit každodenní použití v kuchyni

Zažijte kulinářský zázrak s mikrovlnnou troubou – při ohřívání a rozmrazování. Nechte se překvapit rozmanitými možnostmi, které vám nabízí mikrovlnné trouby Miele pro každý den v kuchyni.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

Rozměry výklenku a výběr velikostí

Hodí se (téměř) do každého výklenku

Možná plánujete novou kuchyni nebo byste chtěli přístroj ve stávající kuchyni vyměnit: mikrovlnné trouby Miele můžete integrovat do všech běžných výklenků pro vestavbu. Díky tomu využijete stávající prostor vždy přesně tak, jak potřebujete: různé přístroje mají ohřevné prostory různých velikostí a náležitě přizpůsobené otočné talíře.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.