• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Kuchyňské příslušenství

Pro spolehlivé dosažení vždy perfektních výsledků při použití Vašich kuchyňských přístrojů Miele Vám nabízíme rozsáhlý sortiment originálního příslušenství Miele. Své přístroje tak můžete přizpůsobit osobním potřebám a situacím použití.

Příslušenství pro pečicí trouby

Pečicí trouby Miele jsou dodávány s nejrůznějším příslušenstvím. S doplňkovým příslušenstvím můžete ve všech provozních způsobech ještě lépe využít rozmanité možnosti vašeho přístroje.

Příslušenství k parním troubám

Parní trouby Miele jsou dodávány s nejrůznějším příslušenstvím. S doplňkovým příslušenstvím můžete ve všech provozních způsobech ještě lépe využít rozmanité možnosti vašeho přístroje.

Příslušenství pro mikrovlnné trouby

Použitím originálního příslušenství Miele společně s mikrovlnnou troubou Miele dosáhnete vždy perfektních výsledků.

Příslušenství pro nahřívače

Použitím originálního příslušenství Miele společně s nahřívačem nádobí Miele dosáhnete vždy perfektních výsledků.

Příslušenství pro varné desky

Příslušenství pro varné desky Miele je svými rozměry a funkcí speciálně upraveno pro tyto přístroje, umožňuje všestranné využití vašich spotřebičů a zaručuje přitom dosažení perfektních výsledků.

Příslušenství pro odsavače par

Optimální funkci vašeho odsavače par ovlivňuje rozhodujícím způsobem dobrý odtah vzduchu. Aby byl tento odtah zaručen, nabízíme rozsáhlé vzduchotechnické příslušenství, které je svými rozměry a funkcí speciálně přizpůsobeno daným přístrojům.

Příslušenství k přístrojům Ranges

Abyste své kuchyňské přístroje Ranges mohli optimálně využívat v různých provozních způsobech, je k dispozici řada příslušenství k dokoupení. Díky ní dosáhnete vždy perfektních výsledků. Abyste své přístroje Ranges mohli perfektně a flexibilně začlenit do prostoru, nabízíme vám velký výběr příslušenství k montáži.

Příslušenství ke kávovarům

Příslušenství pro kávovary Miele je svými rozměry a funkčností těmto přístrojům speciálně přizpůsobeno a zaručuje přitom dosažení perfektních výsledků. Exkluzivní směs, připravená speciálně pro kávovary Miele, byla vytvořená ve spolupráci se soukromou pražírnou a zaručuje ten nejlepší požitek z kávy.

Příslušenství k chladničkám, mrazničkám a vinotékám

Příslušenství k chladničkám, mrazničkám a vinotékám Miele je svými rozměry a funkcí speciálně upraveno pro tyto přístroje a umožňuje jejich všestranné využití.

Příslušenství k myčkám nádobí

Příslušenství k myčkám nádobí Miele je svými rozměry a funkcí speciálně upraveno pro tyto přístroje a umožňuje jejich všestranné využití .

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.