• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Příslušenství pro pečicí trouby

Pečicí trouby Miele jsou dodávány s nejrůznějším příslušenstvím. S doplňkovým příslušenstvím můžete ve všech provozních způsobech ještě lépe využít rozmanité možnosti vašeho přístroje.

Příslušenství pro pečení a přípravu v páře

Pro perfektní výsledky

Pro perfektní výsledky kuchyňských přístrojů Miele vždy a za všech okolností vám nabízíme rozsáhlý sortiment originálního příslušenství Miele. To bylo vyvinuto speciálně pro kuchyňské přístroje Miele. Své spotřebiče tak můžete přizpůsobit individuálním potřebám a požadovanému použití a plně využít všech funkcí vašeho přístroje Miele.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

Originální pečicí a univerzální plechy Miele

Vhodné pro jakékoliv požadavky

Abyste mohli začít přímo s přípravou chutných pokrmů, jsou sporáky, pečicí trouby, trouby Dialog a konvektomaty Miele vybaveny různým příslušenstvím. Pro ještě lepší využití ohřevného prostoru Vašeho přístroje v různých provozních způsobech nabízí Miele dodatečné pečicí a univerzální plechy – upravené na příslušný účel použití.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

Originální pečicí rošty Miele

Ke grilování a pečení

Doplňte svůj sporák, pečicí troubu, troubu Dialog nebo konvektomat Miele dodatečnými pečicími rošty. Tak můžete ohřevný prostor využít ještě lépe a péct na několika úrovních současně – pro větší flexibilitu při vaření.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

Originální grilovací a pečicí plechy Miele

Pro chutné omáčky

Dobrá omáčka zkrátka patří ke zdařilé pečeni – s grilovacími a pečicími plechy Miele můžete šťávu a výpek z masa a pečeně velice snadno zachytit a pak ji dále využít. Plechy se při grilování nebo pečení položí na přesně přizpůsobené univerzální plechy Miele.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

Pekáče Gourmet

Všestranně použitelné

Nezáleží na tom, zda chcete připravit gratinované brambory nebo křupavou pečeni – s pekáči Gourmet máte mnoho možností využití. Jsou k dispozici jak pro naše sporáky, tak i pro pečicí trouby, trouby Dialog a konvektomaty – vždy přesně upravené pro daný přístroj.

Přejít k produktům

Zobrazit více

Zavřít

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.