Aplikace Miele Scout

MobileControl

Pomocí aplikace lze Scout pohodlně ovládat odkudkoliv přes smartphone nebo tablet. K dispozici jsou různé pohodlné funkce. Například je možné přes časovač každý den naprogramovat jiný „začátek práce“ pro vysavač Scout. Přes zobrazení mapy je možné proces vysávání kdykoliv zkontrolovat.

Stavová obrazovka

Spouštěcí obrazovka poskytuje všechny důležité informace najednou, např. v jakém režimu se aktuálně nachází robotický vysavač Scout a kdy začne s příštím úklidem. Pouhými dvěma kliknutími můžete vybrat režim úklidu a rovnou spustit robotický vysavač.

Home Mapping

Scout systematicky projíždí místnosti a přitom si vytváří virtuální mapu. Tak vyhledává ideální cestu pro efektivní vysávání bez vynechaných míst. Přes aplikaci lze na mapě ihned vidět, na kterém místě se robotický vysavač nachází a kde už má uklizeno. Můžete také definovat oblíbené oblasti, které chcete uklízet častěji. Kromě toho lze označit oblasti, kterým se má Scout vyhýbat.

Časovač

Na vysavači Scout můžete samostatně naprogramovat dobu vysávání. Můžete jej tak nechat pracovat, třeba když zrovna nebudete doma. Vysavač Scout začne s úklidem spolehlivě ve stanovenou dobu. Nakonec přístroj samočinně zajede do dobíjecí stanice, aby dobil své baterie. Lze nastavit až 7 individuálních časovačů, takže úklid může začít každý den v týdnu v jinou dobu. Takže až bude Scout vysávat vaše obydlí, můžete se klidně vytratit.

Home Vision

Díky dvěma čelním kamerám lze odkudkoliv a kdykoliv zjistit, zda je doma vše v pořádku a zda Scout pilně pracuje. Přitom je možné úklid sledovat v reálném čase z perspektivy přístroje. Tak můžete mít neustále přehled o tom, kde se právě Scout nachází. Pomocí tlačítek se šipkami je možné ho dokonce pohodlně navigovat. Živý přenos obrazu z kamery probíhá samozřejmě zakódovaně.