Aplikace Miele Scout

Ať už jste doma nebo na cestách - pomocí aplikace Miele Scout* můžete svému robotickému vysavači prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu jednoduše udělit pokyny, co má udělat. Aplikace vám k tomu nabízí komfortní funkce pro ovládání.

Miele@home

Obsluha pomocí aplikace z domu nebo z cest

Pomocí aplikace lze vysavač Scout pohodlně ovládat odkudkoliv přes smartphone nebo tablet. K dispozici jsou různé komfortní funkce. Například lze přes časovač naprogramovat pro každý den jiný „začátek práce“ vysavače Scout. Zobrazením mapy je možné proces vysávání kdykoliv zkontrolovat.

Stavová obrazovka

Všechny důležité informace přehledně

Spouštěcí obrazovka poskytuje všechny důležité informace najednou, například v jakém režimu se robotický vysavač Scout aktuálně nachází a kdy začne s příštím úklidem. Pouhými dvěma kliknutími můžete vybrat režim úklidu a rovnou robotický vysavač spustit.

Home Mapping

Virtuální mapa místností

Scout systematicky projíždí místnosti a přitom si vytváří virtuální mapu. Tak vyhledává ideální cestu pro efektivní vysávání bez vynechaných míst. Přes aplikaci lze na mapě ihned vidět, na kterém místě se robotický vysavač nachází a kde už má uklizeno. Můžete také definovat oblíbené oblasti, které chcete uklízet častěji. Kromě toho lze označit oblasti, kterým se má Scout vyhýbat.

Časovač

Volně programovatelný čas spuštění

Na vysavači Scout můžete samostatně naprogramovat dobu vysávání. Můžete jej tak nechat pracovat, třeba když zrovna nebudete doma. Vysavač Scout začne s úklidem spolehlivě ve stanovenou dobu. Nakonec přístroj samočinně zajede do dobíjecí stanice, aby dobil své baterie. Lze nastavit až 7 individuálních časovačů, takže úklid může začít každý den v týdnu v jinou dobu. Takže až bude Scout vysávat vaše obydlí, můžete se klidně vytratit.

Home Vision**

Pohled na svět očima vysavače Scout

Díky dvěma čelním kamerám lze odkudkoliv a kdykoliv zjistit, zda je doma vše v pořádku a zda Scout pilně pracuje. Přitom je možné úklid sledovat v reálném čase z perspektivy přístroje. Tak můžete mít neustále přehled o tom, kde se právě Scout nachází. Pomocí tlačítek se šipkami je možné ho dokonce pohodlně navigovat. Živý přenos obrazu z kamery probíhá samozřejmě zakódovaně.

*Dostupné pro mobilní zařízení (minimální požadavek Android 6.0+ a iOS 11.0+)
**Vybavení závisí na modelu