Správný přístroj pro každou příležitost

Indukce
Rychle a energeticky úsporně: při vaření na indukci vzniká teplo přímo ve dně hrnce, a zároveň dochází k automatickému rozpoznávání velikosti hrnce. Nedochází prakticky k žádným ztrátám energie. Vaření na indukci je obzvlášť bezpečné, neboť oblast kolem varné zóny zůstává relativně studená. Jedinečná je kromě flexibility i rychlost varných zón PowerFlex. Díky celé řadě předností se indukce již dlouho etabluje v profesionálních kuchyních.
Plyn
Plyn je primární energií. Jedná se tedy takovou formu energie, která pochází z přírody a k jejímu využití nemusejí být provedeny žádné procesy přeměny. Proto je vaření na plynu šetrné k životnímu prostředí.
Indukční wok
Profesionální třída: perfektně vyladěný tvar a funkce wok pánve od Miele, která přesně padne do speciální prohlubně na varné desce. Díky tomu se teplo optimálně rozprostře a je dosaženo dokonalého výsledku. Inteligentní systém ControlInduc® navíc zabraňuje přepálení olejů a tuků. Indukční wok Miele vám samozřejmě nabízí, kromě jiného, všechny komfortní funkce, jako např. technologii Booster.
Tepan Yaki
Moderní japonská tradice vaření: vaření na tepanu patří ke kulinářským zážitkům moderní kuchyně. Pokrmy se přitom připravují přímo na horké nerezové ploše. Indukční tepan Yaki nabízí dvě samostatné ohřevné zóny: díky tomu můžete připravovat nebo ohřívat více pokrmů zároveň při různých teplotách.
Odsavače do pracovní desky
Díky novému odsavači do pracovní desky Miele můžete nyní vařit bez rušivých výparů a pachů. Díky středovému umístění mezi dvěma prvky SmartLine odsává odsavač Miele výpary přesně tam, kde vznikají. Zároveň lze tento odsavač využívat také vedle plynových prvků. V tomto případě slouží kryt jako magnetická ochrana proti plamenu.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu