Tak najdete tu správnou varnou desku do vaší kuchyně

Chtěli byste si koupit novou varnou desku, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Jednoduše našemu nákupnímu poradci odpovězte na několik krátkých otázek ke svým zvyklostem při vaření a své kuchyni. On vám pak najde varnou desku, která je pro vás nejvhodnější.

 

• Jaký typ varné desky je vhodný pro vaši domácnost? V nabídce máme mnoho typů varných desek, které se postaví jakékoliv výzvě. Ať už indukční, plynovou nebo elektrickou varnou desku – náš nákupní poradce vám pomůže najít ten správný model pro vás.

 

• Jaký design se hodí k vaší kuchyni? Upřednostňujete skleněný povrch s obvodovým nerezovým rámečkem, nebo varnou desku bez rámečku, kterou lze zapustit do vaší pracovní desky? Máme vhodné řešení pro jakýkoliv design.

 

• Jaké specifikace jsou pro vás důležité? Naše varné desky jsou vybaveny celou řadou volitelných možností a funkcí: dotykové ovládání, různé varné zóny, chytré funkce a dětská pojistka jsou jen některými z nich.

 

Poznejte naši kompletní nabídku varných desek a souvisejících produktů

Všechny varné desky

Příslušenství pro čištění a péči

Příslušenství