Máte na výběr!

SmartSelect
Stupně výkonu lze navolit zvlášť rychle a intuitivně. Pro každou varnou zónu existuje samostatná řada podsvícených číslic. To zajišťuje dobrou čitelnost z každého úhlu pohledu. Nastavování požadovaných časů na časovači je nyní ještě pohodlnější díky oddělení kuchyňského budíku a automatického vypnutí.
Kovové otočné voliče
Kvalitní kovové otočné voliče jsou kontrastem elegantnímu designu plynových prvků SmatLine. Podtrhují profesionální charakter a umožňují pohodlné ovládání.
Flexibilní možnosti vestavby
Přístroje Miele SmartLine vás upoutají jedinečným designem a komfortním vybavením. Navzdory specifické funkci každého z přístrojů mají všechny modely jednotný design. Přesto, že zvolíte kombinaci různých přístrojů, celek bude vždy vypadat harmonicky. Ať už se jedná o kompaktní instalaci nebo instalaci se zabroušením – vždy půjde o designový prvek do vaší kuchyně!
Lze kombinovat s klasickou varnou deskou
Díky harmonizaci hloubky přístrojů a ovládání SmartSelect je nyní možné kombinovat prvky SmartLine s klasickými indukčními varnými deskami o šířce 60 cm. Tím se vytváří neomezená možnost kombinace a flexibilita, která tu dosud nebyla.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu