Nemáte čas na důležité věci?

Neomezený přístup s ovládáním pomocí aplikace
Robotický vysavač Scout RX2 lze pohodlně ovládat odkudkoliv přes chytrý telefon nebo tablet. Aplikace Miele Scout RX2* nabízí přehledně všechny důležité informace a možnosti obsluhy.
Stavová obrazovka a časovač
Úvodní obrazovka poskytuje všechny důležité informace najednou, např. v jakém režimu se aktuálně nachází robotický vysavač Scout RX2 a kdy začne s příštím úklidem. Pouze dvěma kliknutími můžete zvolit režim úklidu a přímo spustit robotický vysavač.
Home Mapping
Scout RX2 systematicky projíždí místnosti a přitom si vytváří interaktivní mapu vyčištěného prostoru. Tak můžete kdykoliv sledovat, kde se Scout RX2 zrovna nachází a které oblasti jsou již vyčištěné.
Home Vision**
Přes funkci Home Vision se může odeslat obraz kamery robotického vysavače Scout RX2 live přenosem přímo na mobilní zařízení. Takto lze v každém okamžiku a z každého místa vidět, zda je doma všechno v pořádku. Obraz kamery se nezaznamenává jako video, nýbrž se přenáší v reálném čase. Bezpečnost má přednost: proto probíhá přenos obrazu kódovaně. Přitom jsou data při odesílání zašifrována a teprve u příjemce se opět odšifrují.
Dostupné pro mobilní zařízení (minimální požadavky viz App Store)Kvalita přenosu závisí na rychlosti vašeho internetového připojení doma i vašeho mobilního zařízení.v závislosti na modeluCharakteristika výbavy v závislosti na modelu