Jaký mrazicí systém si přejete? 

Pro dlouhodobé skladování potravin a jejich uchování do zásoby je nejlepší volbou zmražení. Živiny a chuť tak zůstanou zachovány i po dlouhou dobu a potraviny jsou v případě potřeby vždy rychle po ruce.S moderní technologií mražení udržují přístroje Miele nízké teploty spolehlivě a s maximálním komfortem – pro optimální výsledky a maximální požitek.
NoFrost
Se systémem NoFrost nebudete muset svou mrazničku Miele již nikdy odmrazovat. Cirkulační chlazení rozvádí chladný suchý vzduch rovnoměrně ve vnitřním prostoru tak, že se zde nemůže tvořit žádný led. Zmražené potraviny se navíc nepokryjí ledovou vrstvou a zásuvky lze otevírat a zavírat vždy snadno bez rušivé námrazy. Díky tomu nabízí systém NoFrost maximální komfort při mražení a navždy vás zbaví nepříjemného odmrazování. 
ComfortFrost
S funkcí ComfortFrost není nutné mrazničku tak často odmrazovat. Díky výparníku po celém obvodu se led ve vnitřním prostoru tvoří podstatně pomaleji. Ušetříte si tak mnoho námahy s častým odmrazováním. 
DuplexCool
Dva oddělené vzduchové okruhy chladničky a mrazničky zaručují vždy optimální chlazení. Navíc mezi oběma oblastmi nedochází k žádné výměně vzduchu. Tak je eliminováno přenášení pachů například z ryb, cibule nebo sýru na potraviny v mrazničce. DuplexCool zajišťuje bezpečné skladovací podmínky pro potraviny v kombinovaných chladničkách s mrazničkou.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu