• Z důvodu zvýšeného počtu objednávek se doba dodání může prodloužit

Chladničky a mrazničky

Zde si najde každá potravina své místo: chladicí přístroje nadchnou speciálními přednostmi, které vytváří vždy optimální podmínky pro chlazení, mražení či skladování potravin. Ať už sázíte na vestavný nebo volně stojící přístroj, či přístroj extra třídy, stačí se jen rozhodnout. V každém případě platí: chladicí přístroje Miele přispívají ke zdravému, modernímu a komfortnímu životnímu stylu.

Volně stojící chladničky

Uložte své potraviny tak, aby zůstaly čerstvé: naše volně stojící chladicí přístroje k tomu nabízí perfektní podmínky. Současně se prezentují jako libovolně umístitelné designové předměty ve Vaší kuchyni.

Volně stojící chladničky s mrazničkou

Optimálně vychladit a zmrazit v jednom přístroji: ideálním řešením jsou naše volně stojící chladničky s mrazničkou. Mají potenciál ještě v jiné rovině: jelikož se umisťují libovolně v kuchyni, mohou se stát optickým středobodem.

Volně stojící mrazničky

Zmrazení se Vám podaří s mrazničkami Miele nejen rychle a bezpečně, ale také maximálně komfortně. Volně stojící přístroje nemusíte schovávat. Naopak: díky jejich elegantnímu designu se rychle stanou středem pozornosti ve Vaší kuchyni.

Vestavné chladničky

Perfektní skladování čerstvých potravin: s našimi chladicími přístroji to jde zcela snadno a pohodlně. Pomocí montáže libovolné čelní stěny se přístroj kompaktně integruje do individuálního designu Vaší kuchyně.

Vestavné chladničky s mrazničkou

Optimální kombinace: vychlaďte a zamrazte své potraviny v jednom přístroji. Naši všeumělové jsou kromě toho adaptabilní: s individuálním nábytkovým čelem se hodí perfektně do stávajícího designu kuchyně.

Vestavné mrazničky

Maximální bezpečnost, maximální komfort: pomocí mrazničky Miele zamrazíte potraviny bezpečně a snadno. Integrace do stávajícího designu kuchyně se podaří perfektně namontováním individuálních nábytkových dvířek.

MasterCool

Nechte se fascinovat: s velkoobjemovými vestavnými přístroji MasterCool nastavuje Miele nová měřítka. Důsledně kvalitní design, překvapivé inovace a nenapodobitelný komfort nadchnou na nebývalé úrovni. Vytvořte si vlastní libovolnou kombinaci z velké rozmanitosti přístrojů – od chladničky až po vinotéku.

    • Technické změny vyhrazeny; za správnost poskytnutých informací nepřebíráme žádnou odpovědnost.