Jaký systém čerstvosti upřednostňujete?  

Čerstvé potraviny jsou základem zdravé výživy. Ovoce se zeleninou je nejlepší konzumovat tak čerstvé a lahodné, jako byste je právě koupili na trhu. Ale kdo má dnes čas denně nakupovat čerstvé suroviny na vaření?Při nákupu potravin sice dbáme na jejich kvalitu, ale je nutné myslet i na jejich správné uskladnění – to rozhoduje, jak dlouho zůstanou potraviny čerstvé, chutné a zdravé. Řešení: systémy pro uchování čerstvosti Miele PerfectFresh Pro, PerfectFresh a DailyFresh.
PerfectFresh Pro
Potraviny vydrží až 5x déle čerstvé. V automaticky regulovaném teplotním rozsahu 0 °C až +3 °C je trvanlivost masa, ryb a řady mléčných výrobků až 3x delší. Ovoce a zelenina zůstávají čerstvé dokonce až 5x déle – díky optimalizovanému nastavení vlhkosti v zásuvce. Pro dokonalý přehled je navíc integrováno světlé LED osvětlení.  
PerfectFresh
Se systémem PerfectFresh zůstanou potraviny až 3x déle čerstvé. Teplotní rozsah 0 °C až +3 °C vytváří ideální podmínky pro výrazné prodloužení trvanlivosti masa, ryb a řady mléčných výrobků. Ovoce a zelenina mají optimální klima ve vlhké zásuvce díky dodatečné vyšší vlhkosti vzduchu. Tak se živiny, konzistence a chuť uchovají déle – pro mnohonásobně lepší požitek. 
DailyFresh
Prostorná zásuvka v chladicí části poskytuje místo pro mnoho čerstvých potravin. Díky nastavitelnému otvoru na zásuvce lze snáze udržovat správnou vlhkost. Tak zůstávají ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a křupavé. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu