Který systém čerstvosti si přejete?

Čerstvé potraviny jsou základem zdravé výživy. Ovoce se zeleninou je nejlepší konzumovat tak svěží a chutnou, jak jste je právě koupili na trhu. Ale kdo stíhá každý den nakupovat čerstvé suroviny k vaření? Při nákupu potravin dbáme na jejich kvalitu, ale je nutné myslet i na jejich správné uskladnění. To je rozhodující pro to, jak dlouho potraviny zůstanou čerstvé, chutné a zdravé. Řešení: PerfectFresh Pro, PerfectFresh, MasterFresh a DailyFresh.
PerfectFresh Pro
Potraviny vydrží až 5x déle čerstvé. V automaticky regulovaném teplotním rozsahu 0 °C až +3 °C je trvanlivost masa, ryb a řady mléčných výrobků až 3x delší. Ovoce a zelenina zůstávají čerstvé dokonce až 5x déle – díky optimalizovanému nastavení vlhkosti v zásuvce. Pro dokonalý přehled je navíc integrováno světlé LED osvětlení.
Až 3x déle čerstvé potraviny díky funkci PerfectFresh. Teplotní rozsah 0 °C až +3 °C představuje ideální podmínky pro dosažení výrazně delší trvanlivosti masa, ryb a mnoha mléčných výrobků. Ovoce a zelenina může nalézt ve vlhké zásuvce díky dodatečně vyšší vlhkosti vzduchu optimální klima. Díky tomu lze déle uchovat živiny, konzistenci a chuť – pro podstatně lepší požitek.
Prostorná zásuvka v chladicí části nabízí místo pro mnoho potravin. Pomocí regulace větracího otvoru na zásuvce lze snáze udržovat optimální vlhkost. Díky tomu zůstávají ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a křupavé.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu