Intuitivní ovládání odsavačů par Miele

SmartControl  
Kvalitní a funkční: dopřejte si komfortní dotykové ovládání se žlutou indikací. Svou barvou a principem ovládání optimálně ladí s varnými deskami Miele s ovládáním SmartSelect a je perfektní kombinací pro použití se systémem Con@ctivity a s aplikací Miele.    
S dotykovým ovládáním Miele ComfortControl můžete zcela pohodlně provádět nejrůznější nastavení. Zapínejte a vypínejte odsavač par pouhým dotykem prstu nebo si nastavte stupeň ventilátoru. I osvětlení tak lze upravovat. Podle modelu lze ovládání ComfortControl používat se systémem Con@ctivity a s aplikací Miele. Pak můžete navíc nastavit dobu doběhu nebo si zobrazit indikaci filtru. 
EasySwitch 
Ať už na svém odsavači par Miele chcete nastavit vhodný stupeň ventilátoru, nebo osvětlení: s ovládáním EasySwitch lze všechny základní funkce navolit klasickými tlačítky. Díky příjemnému tvaru je ovládání mimořádně rychlé a snadné. Podle modelu je možné použití se systémem Con@ctivity a s aplikací Miele. Pak můžete navíc nastavit dobu doběhu nebo si zobrazit indikaci filtru. 
SmartControl White 
Prvotřídní obsluha: ovládejte svůj odsavač par elegantním dotykovým ovládáním s bílým displejem. Svou barvou a principem ovládání optimálně ladí s varnými deskami Miele s ovládáním SmartSelect White a perfektně se hodí pro použití se systémem Con@ctivity a s aplikací Miele.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu