Správná poloha pro každou činnost

DA 6890 Levantar
Tvarem a funkcí hotová perla mezi odsavači par, kterou lze architektonicky začlenit do vnitřního prostoru každé kuchyně. Lehkým stisknutím tlačítka lze vysunout výsuvný systém odsavače a uvést ho do provozu. Výpary a pachy z vaření jsou ihned zachycovány. Jakmile přestanete odsavač par používat, můžete ho opět lehkým stisknutím tlačítka zasunout zpět do pracovní desky.
DA 3668/DA 3698
Styl své kuchyně můžete doladit designovým prvkem – vestavným panelovým odsavačem par DA 36 x 0 od Miele. Mimořádný tvar propůjčí vaší kuchyni jedinečný vzhled. Extrémně ploché tělo odsavače lze vysunout ručně nebo pomocí dálkového ovládání; výpary z vaření jsou odsávány s velkým výkonem. Jakmile dovaříte, kryt odsavače zajede potichu a jemně zpět pod horní skříňku. Ve vypnutém stavu není odsavač par vůbec vidět.
DA 4208 V D/DA 4248 V D Puristic Varia
S výškově nastavitelným odsavačem par Varia řeší Miele starý známý problém: pokud je odsavač příliš vysoko, neprobíhá odsávání optimálně; pokud je příliš nízko, zamezuje ve výhledu na varnou desku a nepříznivě se odráží na vzhledu kuchyně. Odsavač Miele Varia se na stisknutí tlačítka posune až o 30 cm nahoru nebo dolů. Tak jej můžete ergonomicky co nejlépe přizpůsobit jakékoliv tělesné výšce a vždy si užijete volný výhled na varnou desku i obytný prostor.
DA 7378 D Aura 4.0 Ambient
Když je ostrovní odsavač par Miele Aura 4.0 Ambient vypnutý, jsou křídla těsně přimknutá k jeho kulatému tělu. Jakmile odsavač zapnete, křídla se motoricky otevřou a vytvoří elegantní oválný tvar. Díky této transformaci se zvětší vnitřní odtahová plocha, takže pojme ještě více kuchyňských výparů. Odtahové prvky integrované v křídlech rovněž podporují optimální odsávání. 
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu