Ještě nikdy nebylo smažení tak snadné

Perfektní výsledky
Po zvolení jednoho ze tří stupňů smažení varná zóna dosáhne optimální teploty smažení, což vám potvrdí akustický signál. Jakmile je jednou nastavena, zůstává teplota po dobu celého procesu stejná. Obtížná regulace stupňů výkonu odpadá.
Flexibilní použití
TempControl lze používat s libovolnou pánví vhodnou pro indukční ohřev. Díky tomu se vyhnete nutnosti nakupovat nové nádobí na vaření. Kulatou varnou zónu TempControl lze v případě potřeby používat také k vaření běžným způsobem.
Jednoduché použití
K tomuto účelu jsou na výběr tři stupně smažení s různými teplotními rozsahy. Každou potravinu tak lze dokonale připravit. Mnoho pokrmů vyžaduje k dosažení naprosté dokonalosti omáčku – například boloňskou. Aktivací stupně pozvolného vaření TempControl sníží teplotu. Díky tomu patří vystřikující omáčky minulosti.
Vysoká bezpečnost
TempControl spolehlivě brání přehřívání oleje nebo másla na pánvi. To je na jednu stranu velmi bezpečné a na druhou stranu se tak udržuje stále optimální teplota pro připravovaný pokrm – nic se nepřipálí.
Udržování teploty Plus
Indukční varné desky Miele disponují v zásadě funkcí udržování teploty, při které jsou pokrmy udržovány na optimální servírovací teplotě. Přístroje s funkcí TempControl umožňují navíc šetrné ohřívání studených pokrmů, např. eintopfů, bez připálení nebo převaření.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu