Pro různé druhy nádobí

Varné zóna a zóna pro pekáč
U varných zón Vario a zón pro pekáč lze připojením další zóny přizpůsobit velikost podle používaného nádobí. U indukce dojde k přizpůsobení automaticky.
PowerFlex
Varné zóny PowerFlex jsou mimořádně všestranné a flexibilní. Můžete použít jednotlivé nádobí, skutečně velké hrnce na těstoviny nebo pekáče: cokoliv bez problému.
varná zóna s funkcí TempControl*
S technologií TempControl vstupuje do vaší kuchyně inteligentní technika. Tato funkce zaručuje rovnoměrné optimální výsledky při smažení nejrůznějších pokrmů. Navíc odpadá nepříjemná regulace stupňů výkonu, protože teplota se udržuje trvale stálá. Kromě jednoduchého používání je na prvním místě bezpečnost – nic se už nemůže připálit.
Flexibilní varné zóny
Varné desky Miele jsou vybaveny varnými zónami nebo zónami pro pekáč o různé velikosti a tvaru. Optimálně tak využijete hrnce a pekáče jakéhokoliv tvaru a velikosti. Zvláštností je, že varné zóny samostatně rozpoznají velikost hrnce a automaticky regulují přívod energie. Funkce přemostění spojí varné zóny do zón pro pekáč, takže díky inovativní technice optimálně využijete dostupné místo na varné desce.
EP 10704754, EP 2153698 (patentováno)Charakteristika výbavy v závislosti na modelu