Hodí se k vašim požadavkům

Integrovaně nebo samostatně? Mikrovlnné přístroje Miele existují ve dvou provedeních: jako vestavnédo výklenku nebo volně stojící přístroje. Svým nadčasovým designem a inteligentní filozofií ovládání se tak perfektně začlení do designu Vaší kuchyně. Nebo vsaďte na pečicí trouby Miele s dodatečnou funkcí mikrovlny a získáte komfort kombinovaného přístroje. Více informací najdete v produktové oblasti:„Pečicí trouby s mikrovlnou“.

Různé přístroje, harmonický design

Vytvořte si ve své kuchyni perfektní jednotný design: mikrovlnné přístroje Miele s ovládacím panelem, umístěným v horní části, jsou perfektně sladěny s dalšími vestavnými přístroji Miele. Tím jsou při plánování kuchyně flexibilně umístitelné. Dvířka přístrojů lze, jako u pečicích trub, otevírat dolů. Díky ovládání umístěnému v horní části nabízí mikrovlnná trouba více místa ve vnitřním prostoru.

Klasicky a spolehlivě

Také naše přístroje SideControl jsou sladěny s dalšími vestavnými přístroji Miele – ovládání je přitom klasicky umístěno na boční straně. Vestavné přístroje SideControl můžete vertikálně kombinovat s dalšími vestavnými přístroji Miele nebo je můžete instalovat samostatně. Dvířka přístroje se otevírají pohodlně do strany.

Flexibilní umístění