Tak najdete tu správnou pečicí troubu

Chtěli byste si koupit novou pečicí troubu, ale nevíte, kde začít? Využijte našeho nákupního poradce a najděte ten správný model, který odpovídá vašim potřebám a přáním. Stačí jednoduše odpovědět na několik krátkých otázek.

 

Náš nákupní poradce vám pomůže při výběru

 

Odpovězte našemu nákupnímu poradci na několik krátkých otázek ke svým požadavkům na pečicí trouby a on vám najde přístroj, který je do vaší kuchyně nejvhodnější.

 

• Jaká pečicí trouba je nejvhodnější do vaší kuchyně? Hledáte sporák se samostatnou varnou deskou, nebo kombinaci pečicí trouby a varné desky? Upřednostňujete integrovanou funkci mikrovlny, nebo troubu Dialog s mnoha možnostmi nastavení?

 

• Jaký design a jaký typ ovládání je pro vás nejvhodnější? Od klasických a minimalistických prvků až po modely, které se vyznačují skleněným nebo nerezovým vzhledem – naše pečicí trouby se začlení do jakéhokoliv designu. I u ovládacích prvků se najde něco pro každý vkus: velká dotyková obrazovka, zápustné otočné voliče nebo senzorické ovládání pro výběr režimů a nastavení.

 

• Jaké funkce a nastavení jsou pro vás důležité? Pečicí trouby Miele nabízejí celou řadu volitelných možností a funkcí: například přesný časovač pro maso, režim pro mimořádně šťavnaté nebo křupavé výsledky a speciální pyrolytický systém pro zcela snadné čištění pečicí trouby jsou jen některými z nich.

 

Poznejte naši kompletní nabídku pečicích trub, sporáků a souvisejících produktů

Pece a sporáky

Trouby s mikrovlnnou troubou

Příslušenství