Zdeněk Pohlreich

Šéfkuchař v Miele
Šéfkuchař v Miele Zdeněk Pohlreich
Spojení "značek"

Jak pro Miele, tak pro Zdeňka Pohlreicha je na prvním místě kvalita. Zdeněk Pohlreich má se spotřebiči Miele dlouhodobou osobní zkušenost. Používá je nejen doma, ale také ve svém televizním pořadu nebo ve škole vaření. Pro Miele rovněž zajišťuje některé kulinářské eventy.

Zdeněk Pohlreich (1957) je uznávaný český šéfkuchař, neúnavný propagátor kvality v gastronomii a moderátor televizních pořadů, jako je Ano, šéfe!, Na nože!, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Už dost, šéfe!, Teď vaří šéf!, Rozpal to, šéfe! Nebo Vařte jako šéf! na TV Prima. Je rovněž autorem oblíbených kuchařek a knih o gastronomii - Bravo, šéfe, Šéf na grilu, Česko vaří s Pohlreichem, Vařte jako šéf, Moje domácí kuchyně, Lehká kuchařka s recepty na odlehčené pokrmy nebo nejnovější publikace Na grilu.

Svou kariéru začínal Zdeněk Pohlreich v pražských restauracích a hotelích, po emigraci v roce 1986 působil jako šéfkuchař v restauracích v Nizozemí i Austrálii. Po návratu pracoval např. v hotelu Renaissance, Villa Voyta, Radisson SAS Praha nebo Prague Marriot. Dnes si poctivou gastronomii v podání Zdeňka Pohlreicha a jeho týmu můžete vychutnat v některém z jeho podniků – Café Imperial, Divinis, a Next Door by Imperial.

Spolupráci se značkou Miele navázal Zdeněk Pohlreich již v roce 2016. Od té doby se uskutečnila již celá řada kulinářských akcí pod jeho taktovkou v podobě vařečky. Jedním z posledních společných počinů je série pořadů "Doma jako šéf", které odstartovaly v době pandemie. Zdeněk Pohlreich se v něm dělí o zajímavé recepty, drobné kuchařské triky a samozřejmě o notnou dávku svého humoru. Do každého pořadu si navíc zve zajímavého hosta. 

Všechny díly jsou dostupné online i zpětně na našem YouTube kanálu Miele #domajakosef.