Myčky nádobí Miele ProfiLine

Myčky nádobí Miele ProfiLine

Rychle, flexibilně a hospodárně

Za pouhých 17 minut je s ProfiLine nádobí opět čisté. Přitom jsou nové myčky také extrémně úsporné! Spotřeba energie se snížila o 11 % a spotřeba vody dokonce o 19 %! Ideální pomocník do větších domácností či kancelářských prostor.

K produktům

Přednosti nové generace

Velmi krátké programy

Je pro vás nejdůležitější délka programu? V tom případě jsou nové myčky ProfiLine nejlepší volbou. Připojení na teplou vodu a třífázový proud, inteligentní mycí technika a výkonné topné čerpadlo umožňují nejlepší doby trvání programů od pouhých 17 minut při optimálních výsledcích mytí. Profitujte z celé řady inovativních funkcí, které vaše nádobí rozzáří maximálně rychle každý den. 

Komfortní propojení se sítí

Chcete ušetřit čas, abyste se mohli soustředit na důležité věci? To není problém! Ať už doma nebo na cestách - díky síťovému připojení vaší nové myčky nádobí ProfiLine máte nové možnosti jak získat při náročném všedním dni více pohodlí, kvality a bezpečnosti.
Pomocí bezplatných aplikací Miele Apps*, Miele@mobile nebo MielePro@mobile můžete kdykoliv a kdekoliv komunikovat se svým přístrojem, ovládat výběr programu, dotazovat se na zbývající dobu chodu nebo kontrolovat stav naložení. 

 

*Minimální požadavek: Android 4.2+ / iOS 9+

Automatické dávkování tekutých mycích prostředků

Pomocí externího dávkovacího modulu lze dávkovat tekuté mycí prostředky velmi pohodlně a vždy optimálně. 

Nízké hodnoty spotřeby

Ekologická úspora nákladů: Myčky nádobí ProfiLine přesvědčí velmi nízkou spotřebou a jsou známé svou maximální efektivitou. Už při vývoji produktů pro nás platí: Optimální výsledky mytí při použití recyklovatelných materiálů a pouze nezbytně nutné množství vody, energie a čisticích prostředků. 

Přehled produktů

PG 8130

Základní třída nové generace přístrojů. Průmyslová myčka nádobí pro velké množství nádobí z kanceláří, firemních kuchyněk a umýváren nádobí. Osm programů zajišťuje vysokou flexibilitu. Krátký program s trváním pouhých 17 minut zvládne obratem ruky i velké množství nádobí. Pomocí WiFiConn@ct a automatického dávkování tekutých prostředků převezme přístroj sám mnohé úkoly – pro maximálně jednoduchou obsluhu. K dispozici je ve variantách jako volně stojící, podstavný nebo vestavný přístroj. 

K produktu

PG 8131 i

17minutová myčka nádobí ve vestavné variantě. Hodí se výborně do každé kuchyňské linky. Osvětlení vnitřního prostoru BrilliantLight a  funkce sušení AutoOpen se zaručují mimořádně pohodlné ovládání.  

K produktu

PG 8132 SCi XXL

17minutová myčka nádobí ve vestavné variantě tentokrát s extra velkým mycím prostorem (XXL). Pro výrazně vyšší úložnou kapacitu a ještě větší množství nádobí. Lze zde uložit až 14 sad nádobí. Patentovaná příborová zásuvka 3D+  zaručuje navíc dokonalé umytí a vysušení příborů. 

K produktu

PG 8133 SCVi XXL

Rychlá myčka v plně vestavné variantě. Pro dokonalou integraci do elegantní kuchyňské linky. Je rovněž vybavena extra velkým mycím prostorem (XXL) s vyšší úložnou kapacitou a patentovanou příborovou zásuvkou 3D+. Propojení s WiFiConn@ct a osvětlení vnitřního prostoru BrilliantLight jsou také součástí standardní výbavy tohoto modelu. 

K produktu

Prospekt ProfiLine

Prospekt

Zde si můžete stáhnout aktuální prospekt s bližšími informacemi
k modelům myček nové generace ProfiLine. 

K prospektu