5 let záruka na vysavač Miele

Prodloužená záruka na vysavač

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let zakoupením XXL balení originálních sáčků Miele

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte jakýkoliv sáčkový podlahový vysavač Miele současně s XXL balením originálních sáčků Miele HyClean nebo tyčový vysavač Miele současně se 4 baleními sáčků HyClean KK a následně si přístroj zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma. Používáním originálních sáčků Miele zajistíte správnou a bezproblémovou funkčnost vašeho vysavače Miele po dlouhá léta. Akce se nevztahuje na bezsáčkové, kartáčové a robotické vysavače.

Současně s registrací 5leté záruky na vysavač Miele máte nárok na 10letou záruku na motor sáčkového či bezsáčkového podlahového vysavače Miele. Více informací k 10leté záruce na motor naleznete zde.

Akce "5 let záruka na vysavač" platí i v roce 2023!

K získání prodloužené záruky je nutné vyplnit níže přiložený registrační formulář!

Letáček k akci ke stažení a smluvní podmínky k akci naleznete zde.

Registrační formulář Vysavače Miele na e-shopu

Proč je originální sáček Miele HyClean lepší volbou…

Filtrační systém Miele AirClean

Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá ve vícestupňovém filtračním systému Miele, který se skládá z originálního sáčku Miele HyClean, motorového a vzduchového filtru. Souhra těchto komponentů zajistí, že je vyfiltrováno více než 99,9 % jemného prachu.

Pro alergiky na pyl a domácí prach doporučujeme vysavač, který je vybaven HEPA filtrem. Některé podlahové vysavače Miele s aktivním HEPA filtrem jsou navíc doporučovány institutem TÜV-Nord. Neboť díky speciálnímu těsnění opláštění splňuje požadavky evropské normy pro filtrační systémy EN 1822/1998 nejen výfukový filtr, ale kompletní přístroj.   

Hygiena a bezpečnost

Hygienický uzávěr u originálního sáčku HyClean uzavírá sáček automaticky při otevření přístroje a Vy s vysátým prachem již nepřijdete do kontaktu. Integrované hygienické těsnění zajistí optimální utěsnění sáčku, a tím hygienickou manipulaci a odstranění prachu. O zvláštní ochranu při vysávání se navíc postará pevný materiál sáčku. Spolehlivě zabrání prasknutí nebo protržení.

Stabilní výkon po celou dobu

Díky 9 filtračním vrstvám zůstává originální sáček HyClean i s přibývajícím zaplňováním prodyšný. Speciální vlákno sáčku Miele zachytí obzvláště velké množství jemného prachu, aniž by ho propustilo zpět. Svrchní část sáčku však zůstává i nadále volná. Vysoký sací výkon je tedy i přes téměř plný sáček zachován.

O 25 % delší doba použití

Lepší využití objemu originálního sáčku zajišťují uvnitř speciální difuzory, které rovnoměrně rozdělují vysátý prach a částice nečistot do prostoru sáčku. Díky tomu je zvýšena kapacita naplnění sáčku a sáček má tudíž o 25 % delší dobu použití.