Brilantní výsledky po každém umytí

Brilantní výsledky po každém umytí

Myčky nádobí G 5000

Nové myčky nádobí Miele G 5000 za atraktivní cenu. Vyberte si tu pravou variantu pro vás. Volně stojící, vestavnou, nebo plně vestavnou. Vždy perfektně vybavenou, s flexibilním košovým uspořádáním FlexLine.

Myčky G 5000

Přednosti myček Miele

Patentované sušení AutoOpen

Patentované* sušení AutoOpen

Pro optimálně suché nádobí se na konci mycího programu automaticky otevřou dvířka myčky. Dokonale suché je i  nádobí z plastu. Speciální vedení vzduchu chrání vaši pracovní desku před vlhkostí.

*Německý patent DE102007008950B4

Dokonalá péče o sklo a nádobí

Brilliant GlassCare

Brilliant GlassCare zajištuje šetrné mytí křehkých sklenic. Jemný program myje při pouhých 45 °C. Sklenice na víno jsou bezpečně umístěny v držáku skla FlexCare se silikonovými výplněmi. Po ukončení mycího programu se myčka díky patentovanému automatickému sušení AutoOpen automaticky otevře. Sklenice doschnou, bez nutnosti následného leštění – a je o ně optimálně pečováno díky našim přesně vyladěným mycím prostředkům se složením pro ochranu skla.

Připojení na teplou vodu

Připojení na teplou vodu

Všechny myčky nádobí Miele lze připojit na teplou vodu až 60°C. Tím snížíte spotřebu elektřiny až o 50 % a dobu zkrátíte až o 10 %. Spotřeba elektrické energie tím klesá v programu ECO až na 0,45 kWh.

Myčky řady G 5000